Despicable Me

Despicable Me 7.9.0e

Despicable Me: Minion Rush — черговий шедевр від Gameloft, які використали свою ліцензію Universal для випуску стильного і позитивного 3D-раннера про міньйонів — помічників Грю з популярного мультфільму «Нікчемний я». Безліч позитиву, динамічний геймплей, цікаві рівні, міні-ігри, загадки і не тільки чекають гравців під час проходження цієї гри. Розробники на славу попрацювали і над анімацією, озвученням і створенням мультяшної атмосфери в Despicable Me: Minion Rush.

У Despicable Me: Minion Rush ми управляємо міньйон Дейвом, який мітить на звання найшвидшого і кращого міньйону серед помічників Грю. Для проходження рівнів потрібно переміщувати свого міньйону в різні напрямки, збирати по дорозі банани і бонуси, перестрибувати через бомби і ракети, долати найрізноманітніші перешкоди. Завдяки іншим суперникам, що зустрічаються під час забугу, веселі ситуації в грі зустрічаються постійно. Перемагаючи на рівнях ви ще й отримаєте окуляри гидоти, які обов’язково стануть в нагоді для проходженні гри. Інтерфейс Despicable Me: Minion Rush оптимізований так, щоб користувачі не відволікалися від ігрового процесу.

Despicable Me: Minion Rush — це не тільки пробіжки від старту до фінішу. Тут є і поєдинки проти «босів», і різні міні-ігри для отримання додаткових балів. Останні можна не проходити і заплатити за них жетонами, але більшості подобаються міні-ігри — вони так само органічно вписуються в атмосферу гри, як і все інше.

Анімація, деталізація рівнів, звуковий супровід, фони на рівнях — все це вкотре зроблено на висоті. Ви будете постійно дивуватися і отримувати задоволення від кожного рівня. Вріжетеся в перешкоду — міньйон буде скрикувати і смішно корчитися від болю. Будете відставати — інші поплічники будуть над вами знущатися і сміятися. Свій міньйон ви зможете одягти і озброїти за своїм смаком, а розробники постійно додають нові речі для Дейва. Єдиним мінусом вважається freemium-модель гри, яка трохи дратує натяками на покупку різних бонусних речей в грі, але якщо цей момент відкинути-то перед вами ідеальна гра не тільки для дітей, а й для дорослих.

Зміни в останній версії Бридкий Я

- ВІДБАЧКА: Зберіть банани, щоб розблокувати спеціальний подарунок для ВСІХ!
- Вечірка з мільярдами завантажень: Допоможіть прислужникам побудувати машину для морозива!
- Сад дзен (найближчим часом): Агнес і Міньйони роблять прекрасний японський сад біля будинку!
- Ice Cream Stuart: Ласкаво просимо Stuart до гри! Крім того, він вже з'їв своє морозиво ...
- Зелений великий палець: Готовий до садівництва!

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Despicable Me

Cackle

Інші додатки в категорії