Farming Simulator 23

Farming Simulator 23 0.0.0.18

Farming Simulator 23 — реалістичний симулятор фермерського життя для мобільних Андроїд-пристроїв. Гра пропонує геймеру унікальну можливість поринути у світ сільського господарства та стати успішним фермером. Ви керуватимете різними видами сільськогосподарської техніки, вирощуватимете овочі і не тільки, а також піклуватися про тварин на своїй фермі.

Геймплей Farming Simulator 23 побудований на реалістичному відображенні фермерської діяльності. Гравці можуть орати поля, сіяти різні культури, доглядати худобу та виконувати безліч інших сільськогосподарських завдань. У грі доступний широкий асортимент техніки та обладнання, що дозволяє підібрати оптимальні засоби для досягнення своєї мети.

Графіка та звукове оформлення гри знаходиться на високому рівні. Детально пропрацьовані моделі сільськогосподарської техніки та довкілля створюють атмосферу реального сільського господарства. Звуковий супровід передає звуки природи, техніки та тварин, що додає автентичності ігровому процесу.

Гра сподобається всім, хто любить працювати на землі, але не своїми руками і не по-справжньому)) Якщо серйозно, то це чудовий спосіб розслабитися і приємно провести час без необхідності пихтіти над прокачуванням персонажів та придбання додаткових предметів для повноцінного ігрового процесу. За допомогою Farming Simulator 23 ви зможете втілити мрії про ведення власної ферми, керувати різноманітними сільськогосподарськими машинами та розвивати свій агробізнес.

Зміни в останній версії Симулятор фермера

  • Додано трактори Kubota серій M6, M7 та M8
  • Виправлено індикатори Jungheinrich EFG S50 на ніч
  • Виправлено зовнішні декалі Lemken Azurit
  • Виправлено внутрішню декаль Manitou MLT737
Автор:
Офіційний сайт: www.giants-software.com
ID додатку: com.giantssoftware.fs23.google
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Farming Simulator 23 для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Farming Simulator 23!

Інші додатки в категорії