Dragon Hills 2

Dragon Hills 2 1.1.8

Dragon Hills 2 — цікавий екшн з динамічним ігровим процесом для мобільних пристроїв з ОС Android. Давно хотіли поринути у світ зомбі та драконів з можливістю трощити все підряд? Тоді цей екшн точно вам сподобається. Гра розповсюджується безкоштовно і не займе багато місця на вашому телефоні.

Ваше основне завдання полягає в тому, щоб зібрати всі деталі від машини часу, тим самим переміститися в минуле та врятувати людство від зомбі-апокаліпсису. Цим займеться маленька дівчинка зі своїм драконом. На перший погляд здається, що дракон непереможний, але ні, для нього є кілька загроз.

Кислота, озброєні зомбі, нестача кисню під землею, електро пастки та боси, які з'являтимуться наприкінці кожного рівня — смертоносна небезпека для дракона та принцеси. Щоб запобігти їхній загибелі, потрібно тапати по екрану, аби дракон ховався під землю, не потрапляючи у ці пастки. Але будьте обережні, під землею ви можете зустріти тунелі, де можна натрапити на небезпечних зомбі. Крім цього, дракон може просто задихнутися. Якщо персонажі потраплять у яму з кислотою — це неминуча смерть для них обох. Якщо ж кислота їх просто зачепить, вони можуть вижити, але втратять небагато здоров'я. Босів, зомбі та електропастки можна знищити, але бути довго під землею і потрапляти в кислоту смертельно небезпечно.

Дракон може сам розправлятися із зомбі та босами, але щоб це було ще ефективніше, ви можете в магазині купити зброю для дівчинки, а самого дракона покращити, надавши йому енергії, швидкості та сили. Дракона можна наділити корисними вміннями, наприклад, примагнічувати монети. Все це ви зможете зробити, зібравши необхідну суму монет під час гри.

У Dragon Hills 2 є чотири різні карти. Тільки одна з них доступна з самого початку гри. Після проходження цієї карти вам безкоштовно відкриється нова карта, проте ви можете відкрити карти і набагато раніше, використовуючи для цього накопичені монети. Також ігрову валюту можна придбати за реальні гроші. Під час гри вас супроводжуватиме бадьора та весела музика, яка точно не дозволить нудьгувати. За бажання ви можете її вимкнути. Хочете взяти участь у епічних боях з неймовірно крутою графікою, тоді Dragon Hills 2 те, що вам потрібно!

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.rebeltwins.dragonhills2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Dragon Hills 2

Cackle

Інші додатки в категорії