Fishing Hook

Fishing Hook 2.4.8

Fishing Hook (Рибальський гачок) — чудовий симулятор риболовлі для Android. Тепер у вас є можливість насолоджуватися цим видом спорту, навіть не виходячи з власного будинку. У грі присутньо безліч найрізноманітніших риб. Ви зможете віртуально відвідати найбільш популярні для риболовлі місця світу. Закиньте вудку або спінінг і дістаньте з морських глибин найкрасивіших представників цього класу.

Люди здавна захоплювалися рибальським мистецтвом. Колись для того, аби вижити, зараз же це скоріше розвага і спортивний азарт. Звичайно, не завжди є можливість вибратися на реальну водойму і порибалити на березі. Для справжніх поціновувачів подібного заняття було створено програму Fishing Hook.

Ця гра не просто допоможе втілити ваші найсміливіші бажання в життя, але і подарує відчуття справжньої присутності на риболовлі. У грі присутні найбільш красиві та популярні місця світу, в яких зазвичай відбуваються рибальські змагання. З огляду на те, що розташовані вони в різних куточках Землі, відвідати їх всі в реальному житті буде досить складно. Також в грі задіяні сотні видів найрізноманітніших риб — від маленьких представників цього класу, до найбільших акул і скатів, які раніше ви могли зустріти лише на фото чи відео.

У грі постійно проходять онлайн-змагання, на яких у вас буде можливість довести всім, що ви кращий рибалка в світі і поділитися своєю майстерністю з іншими людьми. Незважаючи на те, що це симулятор риболовлі, вам все-таки не доведеться чекати годинами появи рибки на горизонті. Досить просто закинути вудку, використовуючи необхідні техніки для лову риби, і через кілька секунд вона буде у вашій кишені. Або не буде! Адже ловля риби — це справжнє мистецтво, і для кожного виду необхідна своя наживка і свій особливий підхід.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.mobirix.fishinghook
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Fishing Hook для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Fishing Hook!

Інші додатки в категорії