Дія

Дія 4.7.1.1555

Дія (держава і я) — безкоштовний додаток для Андроїд-пристроїв, в якому можна зберігати важливі документи громадянина України. За словами розробників, Дія — це держава в смартфоні. Тепер вам не потрібно боятися, що забули документи вдома, адже все є у смартфоні.

Встановивши застосунок, ви зможете користуватися цифровою ID карткою, цифровим закордонним паспортом, посвідченням водія, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу та студентським квитком. Віднедавна в додаток можна підтягнути і свідотцво про народження дитини. Вам не потрібно відцифровувати документи самотужки. Як тільки ви зареєструєтеся в додатку — електронні версії документів підтягнуться з реєстру.

Важливо! Для ідентифікації та авторизації користувачів додаток використовує систему Bank ID або ж додатки від Mono чи «Приватбанку». Авторизовуватися потрібно кожного разу, коли ви хочете відкрити додаток.

Окрім збереження документів, Дія також попереджає населення про ситуації, що можуть нести загрозу. Для цієї мети використовуються push-повідомлення. На сьогоднішній день функціонал додатку не надто широкий, проте в планах розробників — оцифрувати усі державні послуги впродовж наступних 3 років.

Інтерфейс додатку доволі зручний у використанні. Дизайн стриманий, як і личить подібним сервісам. Дуже зручно, що додатком можна користуватися як онлайн, так і офлайн. Завантажуйте додаток, тестуйте та не забувайте ділитися досвідом використання з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: ua.gov.diia.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська
Завантажити Дія для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Дія!

Інші додатки в категорії