Дія

Дія 3.0.13

Дія (держава і я) — безкоштовний додаток для Андроїд-пристроїв, в якому можна зберігати важливі документи громадянина України. За словами розробників, Дія — це держава в смартфоні. Тепер вам не потрібно боятися, що забули документи вдома, адже все є у смартфоні.

Встановивши застосунок, ви зможете користуватися цифровою ID карткою, цифровим закордонним паспортом, посвідченням водія, свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу та студентським квитком. Вам не потрібно відцифровувати документи самотужки. Як тільки ви зареєструєтеся в додатку — електронні версії документів підтягнуться з реєстру.

Важливо! Для ідентифікації та авторизації користувачів додаток використовує систему Bank ID або ж додатки від Mono чи «Приватбанку». Авторизовуватися потрібно кожного разу, як ви хочете відкрити додаток.

Окрім збереження документів, Дія також попереджає населення про ситуації, що можуть нести загрозу. Використовуючи для цього push-повідомлення. На сьогоднішній день функціонал додатку не надто широкий, проте в планах розробників — оцифрувати усі державні послуги впродовж наступних 3 років.

Інтерфейс додатку доволі зручний у використанні. Дизайн стриманий, як і личить подібним сервісам. Дуже зручно, що додатком можна користуватися як онлайн, так і офлайн. Завантажуйте додаток, тестуйте та не забувайте ділитися досвідом використання з іншими користувачами в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Тепер ви можете додати в Дію COVID-19-сертифікат. Він згенерується у вас, тільки якщо маєте 2 дози щеплення та отримали їх на території України.
Автор:
ID додатку: ua.gov.diia.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Дія

Cackle

Інші додатки в категорії