Starlink

Starlink 2024.05.0

Starlink — це офіційний додаток, що призначений для налаштування та керування супутниковим інтернетом від Ілона Маска на вашому Андроїд-пристрої. Саме за допомогою цієї програми здійснюється все налаштування та підключення девайсу до інтернету. Важливо відзначити, що для підключення потрібне додаткове обладнання Starlink, а це лише програма безпосередньо для входу. Додаток безкоштовний, реклами не містить, має англомовний інтерфейс.

Starlink забезпечує користувачам доступ до високошвидкісного широкосмугового інтернету в місцях, де доступ був занадто дорогим, ненадійним або взагалі неможливим. Завдяки цій революційній системі мати доступ до мережі можна хоч у полі, хоч у лісі, причому у будь-якій точці нашої планети.

За допомогою програми Starlink ви зможете: визначити найефективніше місце встановлення; перевірити наявність перешкод, які можуть завадити обслуговуванню; налаштувати обладнання Starlink; перевірити підключення до Wi-Fi; визначити пристрої, що підключені до вашої мережі. Тут же ви отримаєте доступ до статистики підключення і зможете усунути проблеми із підключенням, якщо такі виникнуть. Також із програми можна зв'язатися зі службою підтримки.

Після налаштування та підключення ви зможете користуватися надшвидким інтернетом. Як стверджують розробники, користувачі можуть розраховувати на швидкість завантаження від 100 Мбіт/с до 200 Мбіт/с та затримку до 20 мс у більшості місць. Така швидкість дозволяє виконувати будь-які дії в інтернеті без найменшого дискомфорту (відеодзвінки, онлайн-ігри, потокова передача і т.д.).

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.starlink.mobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Starlink для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Starlink!

Інші додатки в категорії