Tabletki.ua

Tabletki.ua 4.1.583GMS

Tabletki.ua — зручний застосунок для пошуку та бронювання ліків в Україні. Завдяки додатку ви зможете забронювати та купити будь-які ліки чи товари для краси за низькими цінами. До того ж тут міститься великий довідник лікарських засобів, де ви зможете знайти детальну інформацію по кожному з препаратів. В застосунку представлені практично всі крупні мережі аптек України, а також онлайн-аптеки. База аптек постійно поповнюється. Додаток розповсюджується безкоштовно та не містить жодної реклами.

Цей застосунок стане в нагоді кожному, адже дозволяє: визначити наявність ліків по вашому місці проживання, порівняти ціни, прочитати актуальний опис препарату та особливості застосування, ознайомитися з аналогами і, звичайно ж, забронювати наявні в аптеках ліки. Також тут ви можете перевірити браковані серії (неякісні чи фальсифіковані лікарські засоби).

Tabletki.ua містить величезний каталог товарів, що розприділені по відповідних категоріях: «Ліки», «Вітаміни та мінерали», «Дерматокосметика», «Медична техніка», «Краса та догляд», «Вироби медпризначення та ортопедія» та інші. Доступні товари можна фільтрувати за різними параметрами: дозування, країна-виробник, кількість в упаковці і т.д.

Аби мати можливість повністю використовувати функціонал додатку, потрібно зареєструватись. Для цього потрібно ввести адресу своєї електронної пошти та придумати надійний пароль. В особистому кабінеті ви можете переглядати свої бронювання, а також створювати списки товарів, наприклад, «Домашня аптечка», «У відпустку» і таке інше. Можна робити різні замітки та додавати коментарі. Додаток має зручний структурований інтерфейс, що забезпечує користувачам максимально комфортне використання. 

Зміни в останній версії

  • Оптимізація та виправлення помилок
Автор:
ID додатку: com.tabletkiua.tabletki
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Tabletki.ua для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Tabletki.ua!

Інші додатки в категорії