MediBang Paint

MediBang Paint 27.9

MediBang Paint — безкоштовна і легка в освоєнні програма для цифрового малювання і створення коміксів для Андроїд-пристроїв. Користувачеві доступний величезний вибір інструментів, використовуючи які можна створювати власні шедеври.

Тут ви знайдете всілякі пензлі (більше 60 видів), олівці, спеціальні шрифти для коміксів, готові фони і багато інших ресурсів для створення якісних коміксів. У це складно повірити, але в додатку доступно більше 1000 різних інструментів, тому кожен користувач знайде щось для себе.

Крім цього користувач може самостійно задавати розмір полотна, повертати, копіювати, вирізати, змінювати масштаб зображення і багато іншого. Також є підтримка шарів, що значно спрощує процес редагування.

Готові роботи можна зберегти в хмарі і без проблем відкрити на будь-якому мобільному пристрої або ПК. Крім цього можна ділитися своїми коміксами в соціальних мережах. У розділі «Моя галерея» ви зможете переглянути всі свої роботи. Якщо буде бажання, то також можна подивитися шедеври користувачів з усього світу в відповідному розділі.

MediBang Paint має дуже зручний користувальницький інтерфейс. Всі інструменти розміщені на верхній і нижній панелі, де їх добре видно. Єдине, що може трохи затьмарити задоволення від використання цього додатка — наявність реклами, але її небагато, тому це не дратує. Діліться своїми враженнями від використання програми нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Поліпшено відображення реклами
Автор:
ID додатку: com.medibang.android.paint.tablet
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити MediBang Paint для Android MediBang Paint для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MediBang Paint!

Інші додатки в категорії