Doodle Magic Joy

Doodle Magic Joy 1.7.8

Doodle Magic Joy — безкоштовний і захоплюючий додаток для малювання для Андроїд-пристроїв. Якщо ви хочете розслабитися і релакснути після важкого дня, то ця doodle-гра саме те, що вам потрібно. Тут ви зможете проявити свою фантазію і створювати нереально красиві малюнки на своєму смартфоні.

Для цієї мети в додатку є велика кількість різних інструментів. Користувачеві доступно безліч чарівних пензлів (веселка, неон, перли), за допомогою яких можна створювати малюнки нереальної краси, які виглядають просто космічно. Крім пензлів, ви також зможете вибирати і основний фон, на якому буде малюнок. Доступно безліч колірних варіантів.

Процес малювання записується і при бажанні ви можете переглянути міні-ролик створення вашого шедевра. Готовим зображенням ви легко зможете поділитися в своїх соціальних мережах, оскільки тут зручно реалізована така можливість. Також можна зберігати свої малюнки прямо на пристрій. У розділі «My works» ви зможете переглянути всі свої роботи.

Напевно, головною перевагою Doodle Magic Joy є, то, що в неї можна грати без підключення до мережі. Таким чином ви зможете насолодитися цією грою в будь-який час і в будь-якому місці. Діліться своїми враженнями від гри нижче в коментарях. Що вам сподобалося, а що ні?

Зміни в останній версії

  • Ігровий досвід оптимізовано
  • Поліпшення стабільності та продуктивності
Автор:
ID додатку: com.drawapp.magicdoodle
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Doodle Magic Joy для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Doodle Magic Joy!

Інші додатки в категорії