Lampa

Lampa 7.7.9 build 115

Lampa — це безкоштовний додаток для мобільних пристроїв з системою Android. Програму розроблено для надання користувачам функціоналу онлайн-кінотеатру. Застосунок дозволяє переглядати фільми, серіали, аніме, мультфільми та багато іншого.

У головному меню програми зібрані основні категорії фільмів, які переглядаються користувачами найчастіше. Наприклад, «Зараз дивляться» та «Сьогодні у тренді». Там розміщуються картки з відеоматеріалами. Натиснувши одну з них, відкриється меню з фільмом. Там розташовується постер, назва в перекладі та в оригіналі, короткий опис фільму, жанр, актори та багато іншого. Додаток дозволяє подивитися тільки трейлер фільму. Аби подивитися фільм, вам знадобиться додатково встановити плагін. Для цього натисніть кнопку з картинкою шестерні. Відкриється вікно налаштувань. Там потрібно вибрати пункт «Плагіни». Потім «Додати плагін» і ввести адресу «http://jin.energy/online.js», або «Встановити плагін зі списку доступних» знайти адресу у списку. Після встановлення потрібно перезапустити додаток і при виборі фільму з'явиться кнопка перегляду.

Додаток безкоштовний і в ньому відсутні рекламні вставки, на відміну від інших подібних програм. Це дозволяє користувачам без втрати часу дивитися фільми та серіали. Програма має низький поріг входження через простий і сучасний дизайн інтерфейсу. Завдяки зручному та продуманому розташуванню кнопок та панелей кінотеатром легко користуватися.

У програмі відсутній вбудований відеопрогравач, через що користувачі не можуть переглядати відео. Для перегляду фільмів вам доведеться завантажувати сторонній софт. Lampa має незручну реалізацію переміщення назад до каталогу. Коли ви натискаєте кнопку «Назад» на смартфоні або планшеті, замість переміщення до каталогу відеоматеріалів відкривається модальне вікно з двома кнопками, яке відповідає за вихід із програми.

Додаток вимагає високої продуктивності мобільного пристрою, оскільки має слабку оптимізацію і високе навантаження на оперативну пам'ять та процесор пристрою. Користувачі зі слабкими смартфонами або планшетами не зможуть використовувати програму без втрати якості роботи і вона зависатиме.

Зміни в останній версії Лампа

  • Увімкнення широких постерів для каналів у лаунчері через меню.
  • Встановлення адреси за замовчуванням у разі скасування діалогу.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Lampa для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lampa!

Інші додатки в категорії