Smart YouTube TV

Smart YouTube TV 6.17.739

Smart YouTube TV — безкоштовний неофіційний клієнт YouTube для Android TV та медіа-приставок. Додаток йде з відкритим вихідним кодом і не містить реклами. Цей клієнт покликаний виправити всі недоліки в роботі офіційних клієнтів.

Smart YouTube TV стабільно працює практично на всіх пристроях на базі Андроїд, саме тому його по праву називають найкращим. За допомогою цього додаток ви можете необмежено дивитися безкоштовний контент у відмінній 4K якості.

Додаток має 4 вбудованих лаунчери, кожен з яких відрізняється продуктивністю на різних пристроях. Щоб підібрати необхідний саме вам, потрібно спробувати все і вибрати найбільш підходящий конкретно для вашого Android-пристрою.

Утиліта підтримує керування рідним пультом. Також тут є автоматичний фреймрейт й підтримка HDR. В налаштуваннях утиліти ви також самостійно можете вибирати необхідну роздільну здатність екрана. Ще одним плюсом цього додатка є відсутність залежності від Google-сервісів.

Додаток має користувальницький багатомовний інтерфейс. Зліва знаходиться навігаційна панель з усіма доступними розділами. Швидше завантажуйте і насолоджуйтесь морем контенту на екрані вашого ТВ.

Зміни в останній версії Смарт Ютуб ТБ

  • Дрібні виправлення для LITE версій
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Smart YouTube TV для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Smart YouTube TV!

Інші додатки в категорії