MCPEHosting

MCPEHosting 4.0.1

MCPEHosting (Minecraft Server) — унікальний застосунок, що дозволяє отримати власний сервер у Minecraft. Встановивши продукт на свій смартфон з ОС Андроїд, ви легко та швидко зможете створити приватний сервер у MCPE та грати зі своїми друзями за вашими правилами. Ваш сервер буде доступний 24/7. Сервер доступний користувачеві безкоштовно протягом 7 днів. Після закінчення цього часу ви можете підтримувати його роботу за певну плату. Програма має дуже компактний розмір і не потребує високопродуктивного пристрою.

Створення сервера відбувається максимально швидко і не вимагає від користувача наявності будь-яких спеціалізованих знань. Завдяки простому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу кожен користувач зможе не лише створити, а й налаштувати сервер під свої потреби. Як тільки сервер готовий, надсилайте запрошення друзям, поділившись з ними адресою та портом сервера. Після цього ви зможете грати разом в одному світі.

Оскільки сервер є вашою власністю, ви самі вирішуєте, кому дозволено заходити на нього, а кому ні. Також ви самостійно вибираєте карту, яка підходить вашому серверу найбільше та багато іншого. Якщо ви тривалий час не використовуєте свій сервер, його можна поставити в режим очікування і відновити в потрібний час. Усі налаштування та параметри будуть збережені.

Для розширення функціоналу застосунку користувач може додавати різні плагіни. Завантажуйте MCPEHosting на свій мобільний пристрій та насолоджуйтесь усіма перевагами у Minecraft. Нижче в коментарях ви можете залишити свій відгук про цей додаток. Чи вдалося вам без проблем створити свій сервер і запросити друзів чи виникли проблеми?

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: net.mcpehosting.mcpehosting
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити MCPEHosting для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MCPEHosting!

Інші додатки в категорії