MOD-MASTER for Minecraft PE

MOD-MASTER for Minecraft PE 4.9.3

MOD-MASTER for Minecraft PE — унікальний безкоштовний додаток для пристроїв з ОС Андроїд, що додає масу нового контенту в MC PE. У цьому додатку ви знайдете найновіші карти, текстури, шейдери, моди, доповнення, блоки, сервери, шпалери, скіни, а також величезну кількість рецептів крафту. Для роботи цього додатка потрібен встановлений на пристрої Minecraft Pocket Edition.

Додаток володіє зручним продуманим інтерфейсом. Розробники проекту добре потрудилися і зробили все для максимального комфорту користувача. Весь контент згрупований за категоріями, тому шукати потрібне дуже легко. Категорій представлено дійсно багато.

MOD-MASTER for Minecraft PE має масу переваг і безсумнівно порадує кожного гравця. Назвемо лише деякі з них: мультиплеер на кількох гравців; величезна кількість найновіших карт; популярні моди; великий вибір скінів для хлопчиків і дівчаток з можливістю 3D перегляду; використання існуючих або ж створення власного сервера; можливість будівництва будинків, машин, літаків та інших предметів всього одним рухом. Єдиним мінусом програми є наявність реклами, але ви можете оформити підписку і вимкнути її.

Якщо ви хочете урізноманітнити свій світ Minecraft, тоді обов'язково встановіть цю програму. Додайте в свою гру свіжості і новизни, зробіть її більш насиченою і отримаєте незабутні емоції.

Зміни в останній версії

  • Поліпшили продуктивність
  • Виправили баги
  • Додали ЛІТНІЙ контент
  • Додали ще більше цікавого контенту. Залишайтеся з нами, адже попереду на вас чекає ще багато цікавого
Автор:
ID додатку: com.appblockgames.freecraftexploration
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити MOD-MASTER for Minecraft PE для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про MOD-MASTER for Minecraft PE!

Інші додатки в категорії