PojavLauncher

PojavLauncher edelweiss-20230928-9484d0c-v3_openjdk

PojavLauncher — зручний безкоштовний додаток для запуску Minecraft: Java Edition на пристроях з ОС Android. Використовуючи цю програму, ви зможете легко і швидко запускати практично всі доступні версії Minecraft на своєму мобільному пристрої.

Щоб встановити цей лаунчер, вам необхідно дозволити доступ додатків з невідомих джерел. Після чого безпосередньо в додатку необхідно ввести свій Email або ж ім'я користувача та пароль. Ось і все — можна приступати до гри.

Якщо ви фанат цієї всесвітньо популярної гри і вам набридло грати в Minecraft Bedrock Edition, тоді обов'язково завантажте PojavLauncher. З його допомогою ви зможете насолодитися оригінальною версією на своєму телефоні або планшеті в будь-який час. Однією з головних переваг додатку є можливість запуску практично будь-якої версії (від rd-132211 до останньої 1.17, враховуючи версії Combat Test). Завантажуйте і насолоджуйтеся грою. Якщо ж ви вже користуєтеся цим додатком, поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Іншим користувачам буде цікава ваша думка і досвід використання лаунчера.

Зміни в останній версії

  • Виправлено неправильні переклади при включенні налаштування "Примусово увімкнути англійську".
  • Виправлено неправильний переклад рядка "Альтернативний візуалізатор" на британську англійську.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити PojavLauncher для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про PojavLauncher!

Інші додатки в категорії