PojavLauncher

PojavLauncher 3.3.1.1

PojavLauncher — зручний безкоштовний додаток для запуску Minecraft: Java Edition для пристроїв на базі Android, заснований на Boardwalk. Використовуючи цю програму, ви зможете легко і швидко запускати практично всі доступні версії Minecraft на своєму мобільному пристрої.

Щоб встановити цей лаунчер, вам необхідно дозволити доступ додатків з невідомих джерел. Після чого безпосередньо в додатку необхідно ввести свій Email або ж ім'я користувача та пароль. Ось і все — можна приступати до гри.

Якщо ви фанат цієї всесвітньо популярної гри і вам набридло грати в Minecraft Bedrock Edition, тоді обов'язково завантажте PojavLauncher. З його допомогою ви зможете насолодитися оригінальною версією на своєму телефоні або планшеті в будь-який час. Однією з головних переваг додатку є можливість запуску практично будь-якої версії (від rd-132211 до останньої 1.17, враховуючи версії Combat Test).

Завантажуйте і насолоджуйтеся грою. Якщо ж ви вже користуєтеся цим додатком, поділіться, будь ласка, своїми враженнями. Іншим користувачам буде цікава ваша думка і досвід використання лаунчер.

Зміни в останній версії

  • Доданий чейнджер роздільної здатності.
  • (1.13+) Копіювання та вставка зараз працює.
  • Інтегрована програма Java 8 Runtime для пристроїв arm / aarch32. Це також додасть підтримку Minecraft 1.5.2 і нижче для aarch32.
  • Інтерфейс користувача тепер правильно масштабований на планшетах.
  • Користувач отримує сповіщення, коли він не купував Minecraft у своєму обліковому записі Microsoft
  • Тепер користувач отримує сповіщення, коли немає облікових записів
  • Зараз список версій динамічно оновлюється
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
PojavLauncher

Cackle

Інші додатки в категорії