yCreatures

yCreatures 72.1

yCreatures — дуже популярний аддон для Minecraft, який додає в гру більше 100 видів тварин. Встановивши цей мод, ви отримаєте величезну кількість унікальних мобів, з якими гра стане більш цікавою і різноманітною. Всі тварини виглядають реально круто і дуже реалістично, деталі добре промальовані.

Величні леви, хижі тигри, зебри, антилопи, бізони, єноти, бегемоти, носороги, дельфіни, змії, ящірки і неймовірно красиві птахи. І це далеко не весь список тварин, яких додасть у ваш світ Майнкрафт цей аддон.

В основному моби доброзичливі і не несуть ніякої загрози для гравця, але є і ворожі, з якими потрібно бути гранично обережним. З yCreatures ви зможете не тільки спостерігати за красивими тваринами, ви також зможете приручити деяких з них. Наприклад, пантеру можна приручити, давши їй шматок яловичини. Приручені тварини стануть геймеру вірними супутниками і захисниками.

Цей аддон має ще й розширену версію — yCreaturesPlus. У цій версії геймера очікує більше біомів, але кількість тварин аналогічна звичайній версії. Слід зазначити, що версія Плюс підходить користувачам з досить потужними пристроями. На слабких пристроях є ймовірність виникнення збоїв і помилок.

Завантажуйте мод yCreatures на свій пристрій і перетворіть свій світ Майнкрафт в дивовижне місце. Не забувайте поділитися враженнями від використання мода з іншими гравцями у нас в коментарях.

Зміни в останній версії

  • тепер більшість тварин можна приручити та зробити домашніми тваринами у ycreatures mcpe версії 1.20+
Автор:
ID додатку: indiemcpedl.ycreaturesminecraftaddon
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити yCreatures для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про yCreatures!

Інші додатки в категорії