Master for Minecraft-Launcher

Master for Minecraft-Launcher 2.2.5

Гра Minecraft вже давно має щирих шанувальників, як серед дітей, так і серед дорослих. Людей приваблює можливість створювати свої світи і бути там повним господарем. Але, щоб досягти певних успіхів у грі потрібно пройти крізь постійну боротьбу і битви проти ворожого оточення і монстрів. Щоб трохи полегшити проходження цієї гри створюються спеціальні програми. Однією з таких програм є Master for Minecraft-Launcher.

Master for Minecraft-Launcher (MCPE Master) – це абсолютно безкоштовний додаток, що являє собою лаунчер і редактор для популярної гри Minecraft Pocket Edition. Використовуючи цей програмний продукт, кожен гравець мобільної версії Майнкрафт має можливість виконати встановлення нових ігрових локацій, модів, текстур і скінів. При цьому для такої інсталяції не потрібно буде виконувати якісь складні дії. Процес виконується буквально за одне натискання клавіші на дисплеї.

Master for Minecraft-Launcher дозволяє змінювати об'єкти гри, скіни своїх героїв або створювати власну карту в режимі «Creative». Також додаток дає доступ до карт інших гравців, які можна завантажувати і використовувати для своїх цілей. Під час створення і редагування ігрових світів можна модифікувати деякі параметри, вмикати можливість польоту, прискорення і невидимості.

Крім усього вищевказаного, програма дозволяє змінювати ігрові рівні персонажів. Ви зможете додати йому досвіду, або ж навпаки повернути базовий рівень. Щоб менше або більше битися з монстрами, можна, відповідно, змінювати режими день/ніч і погоду. Також за допомогою Master for Minecraft-Launcher гравці мають можливість увімкнути можливість телепортації, а також встановити точки розміщення телепортів.

Серед інших можливостей програми – можливість змінювати розташування предметів, прибирати, додавати або перетягувати їх в потрібне розташування. Також можна редагувати параметри мобів. Ви можете змінювати їх характеристики, кількість та місцезнаходження.

Master for Minecraft-Launcher постійно оновлюється і покращується. Тому, він підходить для всіх останніх версій Майнкрафт. У нових оновленнях виконується усунення виявлених користувачами «багів» і недоліків в роботі програми. Регулярно користуючись програмою, стає зрозуміло, що розробники прагнуть повною мірою задовольнити вподобання користувачів.

Якщо ви належите до тих людей, які не уявляють свого життя без Minecraft, встановлення цього додатка стане для вас максимально актуальним рішенням. Встановіть його на свій смартфон або планшет і сповна насолодитеся можливістю побудувати власний світ з мінімальними обмеженнями і максимальної допомогою від даної утиліти.

Зміни в останній версії MCPE Майнкрафт

- Підтримка плаваючого вікна MCPE 1.12.0.28.
- Підтримка MasterClub Mod.
- Підтримка плаваючого вікна 0.14-1.0.
- Виправлені помилки.

Автор:
ID додатку: com.groundhog.mcpemaster
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Master for Minecraft-Launcher для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Master for Minecraft-Launcher!

Інші додатки в категорії