Lumosity

Lumosity 2023.11.27.2500023

Lumosity — безкоштовний додаток для розвитку пам'яті та уваги для пристроїв з ОС Андроїд. З його допомогою ви зможете щодня тренувати свій мозок, розгадуючи цікаві завдання в ігровій формі. Цей додаток буде корисним не тільки дорослим, але й дітям.

Цей тренажер для мозку був розроблений нейробіологами і вченими, які точно знають, як змусити наш мозок працювати активніше і як правильно його тренувати. Якщо ви щодня будете приділяти трохи часу роботі в цьому додатку, то вже скоро зможете значно поліпшити свої розумові здібності. Результати вашої роботи будуть представлені в спеціальній діаграмі.

Тут користувач самостійно може вибирати, яку область діяльності мозку йому необхідно поліпшити. Пам'ять, рішення проблем, швидкість реакції, гнучкість, уважність. Спочатку вас чекають досить прості завдання, але з часом вони будуть ускладнюватися.

Lumosity має зручний мінімалістичний інтерфейс, в якому легко розбереться кожен. Зараз інтерфейс програми не доступний українською та російською мовами, але є англійська, іспанська та інші. Завантажуйте цю програму на свій смартфон і почніть тренувати мозок вже сьогодні.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.lumoslabs.lumosity
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Lumosity для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lumosity!

Інші додатки в категорії