Learn PHP

Learn PHP 4.7

Learn PHP - додаток, що допоможе швидше і простіше вивчити мову PHP. Тут все виконано в ігровій формі, тому вам не доведеться вчитися шляхом нудного зубріння. По завершенню кожного етапу навчання, ви зможете змагатися з реальними учнями з усього світу, які, так само як і ви, використовують цей сервіс. Додаток працює на планшетах і смартфонах та стане просто незамінним для всіх, хто хоче підтягнути вже наявні знання або ж з нуля навчитися цій непростій справі.

Мова PHP — це мова програмування, яка сьогодні широко використовується для написання різних web-сценаріїв. Вона зручніша, ніж html і зараз частіше використовується для створення сторінок в мережі. Якщо ви працювали з будь-якими мовами раніше, то освоїти цю буде зовсім нескладно. Якщо ж ви новачок в цьому питанні і тільки пізнаєте ази програмування, тоді додаток Learn PHP стане відмінним способом пізнати цю науку.

На відміну від більшості подібних сервісів, цей виконаний таким чином, щоб навчатися було цікаво не тільки дорослим, але й більш молодому поколінню. Програма розбита на рівні і кожен користувач знайде для себе ту сходинку, яка ще не була освоєна ним раніше. Під час навчання додаток видає підказки, а за правильно виконане завдання, ви отримуєте заохочення від самого сервісу.

При написанні сторінки в нижній частині екрана ви будете бачити той результат, який вийде по завершенні. Це дуже зручно, оскільки не потрібно нікуди перемикатися, щоб зрозуміти, чи все правильно виконано. Також тут є можливість змагатися з такими ж учнями, як і ви. Для цього в програмі створені цілі турніри, де ви разом з опонентом на час повинні прописувати задані параметри. Переможець отримує нагороди і можливість відкривати нові, більш цікаві рівні для навчання.

Додаток Learn PHP стане відмінним сервісом не тільки для навчання, але і для практики. Завантажте програму на свій девайс та освойте мову програмування, що сьогодні є провідною серед програмістів.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Автор:
ID додатку: com.sololearn.php
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Learn PHP

Cackle

Інші додатки в категорії