Gboard

Gboard 13.9.01.604728490

Gboard – сучасна та зручна клавіатура від Google на мобільні пристрої, що функціонують на базі операційної системі Android. Її програмне наповнення не лише виконає всі ваші побажання, а й передбачить ваші бажання. Це новий погляд на мережеве спілкування, навчання, саморозвиток.

Сьогодні багато людей майже «живуть» у своїх смартфонах. Задля їх комфорту ця клавіатура стає «розумнішою» з кожним оновленням. «Gboard» має низку особливостей, що забезпечують їй певні переваги серед вимогливих користувачів. Однією з таких переваг є вбудований Google-пошук. Розробники попіклувалися й про те, щоб користувачі мали швидкий доступ до налаштувань, тем, пошуку та режиму друку однією рукою. Також виділено окремий рядок для цифр.

Клавіатура стала ще зручнішою: її можна перемістити в будь-яку частину екрану, можна змінювати її розмір та інше. Якщо ви захочете змінити попередні налаштування або навпаки – повернутися до них, то скористайтеся відповідною опцією під час переміщення.

Також зміни відбулися в загальному дизайні клавіатури. Все це для того, щоб полегшити та прискорити користування. Основні функції приховує логотип «G». Натиснувши на нього ви зможете частково змінити інтерфейс програми, керувати положенням курсору, кнопками виділення, копіювання, вставки та перекладати тексти. За логотипом вміщено й можливість пошуку магазинів і ресторанів, що розташовано поблизу з вами, пошуку прогнозу погоди, найсвіжіших новин, результатів спортивних подій і ще безліч цікавого та потрібного.

Разом з «Gboard» вам більше не будуть потрібні програми для перекладу тексту, який ви бажаєте відправити іншомовному адресату. Програма на Android смартфонах відтепер з легкістю все перекладає на обрану вами мову завдяки функції синхронного перекладу. Ви повинні набрати текст тією мовою, якою користуєтеся чи знаєте, а після – обрати з запропонованого списку ту мову, на яку потрібно перекласти текст і «Gboard» зробить переклад за лічені секунди. Ви зможете спілкуватися з представниками інших країн і для цього відтепер не будете перенавантажувати свій пристрій іншими додатками. Нині навіть у меню швидкого запуску ви зможете перекласти вставлений текст.

Функція голосових повідомлень теж вийшла на вищий рівень. Полегшено процес перемикання між текстовим і розмовним режимами. Полегшено процес пошуку та підбору потрібних смайлів. Ще ви зможете легко знаходити та ділитися Gif-зображеннями.

«Gboard» підтримує більше сотні мов і має достатньо додаткових розкладок клавіатури. Лише загрузивши цей додаток, ви зможете повністю відчути усі його переваги.

Зміни в останній версії

  • Додано підтримку підказок зі стікерами Bitmoji для іспанської та португальської мови (тільки в бета-версії).
Автор:
ID додатку: com.google.android.inputmethod.latin
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Gboard для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Gboard!

Інші додатки в категорії