TLauncher PE

TLauncher PE 0.4.8

TLauncher PE - моди для гри Minecraft PE. Тут ви знайдете безліч доповнень до свого героя і його оточення. Оновіть ігрову карту до невпізнання і забезпечте головного персонажа всім необхідним. Якщо вам набридло постійно будувати, просто завантажте вже готовий аддон села або лісу, і програма автоматично внесе ці зміни у вашу встановлену гру Майнкрафт.

Кожен, хто хоч раз стикався з піксельним світом цієї гри, не з чуток знає, як складно і довго буває добувати цеглу або траву для створення красивої місцевості для життя свого персонажа. Розробники цього додатка змінили цей хід подій і пропонують вам отримати все і відразу. Тут можна знайти все, про що тільки може мріяти справжній фанат Майнкрафту.

Програма TLauncher PE виглядає, як магазин додатків. Ось тільки замість них, ви знайдете цілий каталог різних скінів, модів, аддонів і багато чого іншого. До кожного додавання є фотографії і короткий опис, щоб ви розуміли, що саме встановлюєте на свій гаджет. Завантаження відбувається в буквальному сенсі в один клік. Практично всі представлені тут файли мають абсолютну сумісність з оригінальною версією гри.

Крім зміни зовнішнього вигляду героя і його оточення, ви також зможете створювати нових мобів. Це може бути різна домашня живність, якої немає в звичайній версії гри і навіть нові монстри, які виходять в темний час доби.

Всі, завантажені в гру текстури, можуть повністю змінити зовнішній вигляд вашого світу. Нові рослини, облицювання будинку і безліч цікавих місць, які навіть не доведеться будувати самостійно, неодмінно порадують і привернуть вашу увагу. До того ж тут є вже готові будинки та інші споруди, які вам достатньо буде просто розмістити у себе на території і вже через кілька хвилин насолоджуватися своїм повністю оновленим світом.

Додаток TLauncher PE містить тільки якісні сервери, які в більшості випадків без проблем встановлюються в основну гру Майнкрафт. Для того щоб почати користуватися цими доповненнями, вам досить просто завантажити їх на свій смартфон і зайти в Minecraft PE. Моди або нові скіни вже будуть чекати вас в меню гри, їх можна відразу ж випробувати на своєму героєві або його світі.

Завантажте цей додаток на свій мобільний пристрій і насолоджуйтеся новими видами особистого піксельного всесвіту.

Автор:
ID додатку: org.tlauncher.tlauncherpe
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити TLauncher PE для Android TLauncher PE для Windows TLauncher PE для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про TLauncher PE!

Інші додатки в категорії