WorldBox

WorldBox 0.21.1

WorldBox — безкоштовна гра-пісочниця з піксельною графікою для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. У цій грі геймеру надається можливість самостійно збудувати власний світ і наповнити його життям. Візьміть на себе роль Бога і створіть щось справді унікальне, проявивши фантазію на повну. Для цієї мети у вашому розпорядженні буде величезний асортимент різноманітних інструментів та можливостей.

Створюйте континенти, моря, океани і наповнюйте їх різними істотами. Тут ви можете створювати не тільки людей та звичайних тварин (котів, собак, вовків, корів), але й різних міфічних істот (ельфів, орків, гномів). Заселивши планету живністю, ви можете в режимі реального часу спостерігати за еволюційним розвитком різних видів.

Головною перевагою та особливістю гри є те, що ви маєте повну свободу дій. Ви можете не тільки дарувати життя, але й перервати його на всій планеті або на вибраній частині, запустивши атомну бомбу або обравши будь-який інший спосіб знищення. До речі, способів знищення планети представлено дійсно багато, тому в цій грі ви можете добре похуліганити.

WorldBox розповсюджується безкоштовно. Але слід зазначити, що безкоштовна версія має дещо обмежені можливості та містить рекламу. Якщо ви бажаєте вимкнути рекламу та отримати доступ до всіх інструментів та можливостей гри, можна придбати Premium-версію. Завантажуйте гру на свій смартфон та вперед до експериментів.

Зміни в останній версії

  • додано: можливість регулювати інтенсивність ночі
  • додано: можливість регулювати інтенсивність кольору певного віку
  • зміни: дракони тепер дружать із вогненними елементалями
  • зміни: атаки дракона тепер мають невеликий силовий ефект з втратою
  • зміни: додано більший тайм-аут для створення сюжету альянсу
  • зміни: видалено свист при переміщенні карти
  • зміни: катастрофа НЛО змінена, щоб з'являтися лише у віці місяця
  • зміни: дракони воліють літати до лави чи землі
Автор:
ID додатку: com.mkarpenko.worldbox
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити WorldBox для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії