WorldBox

WorldBox 0.22.21

WorldBox — безкоштовна гра-пісочниця з піксельною графікою для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. У цій грі геймеру надається можливість самостійно збудувати власний світ і наповнити його життям. Візьміть на себе роль Бога і створіть щось справді унікальне, проявивши фантазію на повну. Для цієї мети у вашому розпорядженні буде величезний асортимент різноманітних інструментів та можливостей.

Створюйте континенти, моря, океани і наповнюйте їх різними істотами. Тут ви можете створювати не тільки людей та звичайних тварин (котів, собак, вовків, корів), але й різних міфічних істот (ельфів, орків, гномів). Заселивши планету живністю, ви можете в режимі реального часу спостерігати за еволюційним розвитком різних видів.

Головною перевагою та особливістю гри є те, що ви маєте повну свободу дій. Ви можете не тільки дарувати життя, але й перервати його на всій планеті або на вибраній частині, запустивши атомну бомбу або обравши будь-який інший спосіб знищення. До речі, способів знищення планети представлено дійсно багато, тому в цій грі ви можете добре похуліганити.

WorldBox розповсюджується безкоштовно. Але слід зазначити, що безкоштовна версія має дещо обмежені можливості та містить рекламу. Якщо ви бажаєте вимкнути рекламу та отримати доступ до всіх інструментів та можливостей гри, можна придбати Premium-версію. Завантажуйте гру на свій смартфон та вперед до експериментів.

Зміни в останній версії

  • виправлено: опція налагодження «відключити преміум» не відключалася автоматично після другого перезапуску, тому деякі гравці думали, що вони втратили преміум.
  • покращення стабільності.
Автор:
ID додатку: com.mkarpenko.worldbox
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити WorldBox для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про WorldBox!

Інші додатки в категорії