Minetest

Minetest 5.8.0

Minetest — цікава гра-пісочниця для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Гра є таким собі аналогом популярного Minecraft, при цьому має кілька вигідних відмінностей. По-перше, гра має відкритий вихідний код і доступна абсолютно безкоштовно для всіх популярних платформ, по-друге тут є величезна кількість вже готових модів, карт і текстур-паків, по-третє, присутній як одиночний, так і багатокористувацький режим. Крім цього, у застосунку є ще й можливості для створення власних міні-ігор чи модів. Гра має компактний розмір і не дуже вимоглива до системних характеристик пристрою, тому її потягне навіть досить слабкий смартфон.

Якщо ви вже грали в Майнкрафт, тоді ігровий процес Minetest буде відразу зрозумілий і не вимагатиме часу на входження. Тут ви також маєте досліджувати блоковий, процедурно згенерований тривимірний світ і будувати з блоків, проявляючи свою фантазію та майстерність. З добутих ресурсів ви можете крафтити різні корисні речі та облаштовувати побут у своїй оселі.

Якщо ви любите пригодницькі ігри-пісочниці, але не бажаєте платити за Minecraft, тоді обов'язково встановіть Minetest. Ви отримаєте таку ж ігрову механіку й практично такі ж можливості для будівництва блокових світів та крафту. При цьому завдяки відкритому коду Minetest активно розвивається і доповнюється розробниками з усього світу. Тому ви знайдете величезну кількість різних модів, текстур-паків та аддонів, які суттєво урізноманітнять гру та зроблять її ще цікавішою. Завантажуйте гру на свій смартфон та почніть створювати власний блоковий світ.

Зміни в останній версії Майнтест

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: net.minetest.minetest
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Minetest для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Minetest!

Інші додатки в категорії