HDRezka Client

HDRezka Client 1.2.11

HDRezka Client — це безкоштовний клієнт для перегляду відеоконтенту з відеохостингу HDRezka для всіх пристроїв на базі Android. Добре оптимізований для екранів ТВ. Не містить реклами! Ця програма відкриє вам доступ до величезної бази фільмів, серіалів, мультфільмів і аніме в HD якості.

До всього контенту є детальний опис, вказані рік випуску, країна-виробник, рейтинг, тривалість, якість і ще деяка корисна інформація. HDRezka Client постійно оновлюється, тому тут ви зможете подивитися всі новинки світового кіно.

У цьому додатку ви самостійно можете вибирати якість відтворення відео (360р, 480р, 720р, 1080р). Або ж в налаштуваннях поставити галочку для вибору «Завжди найкраща якість». Тоді вам не буде кожного разу спливати вікно вибору якості перед переглядом.

Фільтрувати контент можна за роком виходу і за жанром. Жанрів тут є просто величезна кількість, тому кожен знайде щось для себе.

Важливо! Для коректної роботи програми рекомендується зовнішній відеоплеєр, який можна вибрати в налаштуваннях. Кращим вибором буде MX Player або ж VLC.

HDRezka Client має абсолютно користувальницький і доступний інтерфейс, з яким не виникне проблем. Є світла і темна тема оформлення. Також доступний живий пошук. Завантажуйте цей додаток, вибирайте, що вам до смаку і насолоджуйтеся переглядом.

Зміни в останній версії

  • Виправлений пошук
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
HDRezka Client

Cackle

Інші додатки в категорії