Vava VPN

Vava VPN 2.0.95

Vava VPN — безкоштовний VPN-сервіс для мобільних з ОС Android. За допомогою цього надійного інструменту ви отримаєте безпечне тунельне з'єднання між вашими пристроями та інтернетом. Використовуючи цей ВПН, ви зможете легко змінити свою IP-адресу та розблокувати інтернет-ресурси, які недоступні за вашим місцем проживання. При цьому вашу інтернет-активність буде повністю захищено, оскільки весь інтернет-трафік шифрується. Таким чином треті особи не зможуть відстежувати вашу активність в мережі, отже ви будете в повній безпеці.

У сервісі представлений широкий вибір серверів з різних країн світу. Застосунок має максимально простий інтерфейс, де все зрозуміло з першого разу. Не потребує додаткового налаштування та реєстрації. Увімкнути ВПН можна лише одним дотиком. Якщо вибраний вами сервер з якоїсь причини не підключається, просто виберіть інший та повторіть спробу. Крім ВПН, у Vava VPN є ще й генератор паролів, яким ви можете скористатися у разі потреби. Також тут присутній тест швидкості підключення до інтернету та серверу.

Головним недоліком застосунку є наявність великої кількості реклами. Реклама не агресивна, але все ж таки заважає комфортному використанню сервісу. Цей момент дуже дратує, коли потрібно швидко запустити ВПН, а реклама перешкоджає цьому. Але тут є одне рішення — придбати Premium-версію. Після придбання версії ви зможете не тільки прибрати рекламу, але й отримати доступ до більшої кількості серверів з різних країн світу та деяких інших переваг.

Автор:
ID додатку: app.vava.vpn
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Vava VPN для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Vava VPN!

Інші додатки в категорії