Chikii

Chikii 3.22.2

Chikii — популярний хмарний емулятор, за допомогою якого ви зможете грати в популярні ігри для ПК на своєму мобільному Андроїд-пристрої. Це ідеальний варіант для тих, хто з різних причин не може дозволити собі грати на комп'ютері чи консолі. Застосунок розповсюджується абсолютно безкоштовно, а також має дуже компактний розмір.

Встановивши додаток, ви отримаєте унікальну можливість грати в найбільш високоякісні ігри, не платячи за це жодної копійки. Список доступних ігор досить великий: GTA V, NBA 2K19, FIFA19, FIFA22, Hitman: Absolution, The Witcher 3: Wild Hunt, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, Jump Force, Dead by Daylight 4 та багато інших. Застосунок сумісний з ігровою клавіатурою, тому ви зможете отримати повноцінний ігровий досвід. Ще однією приємною особливістю є автоматичне збереження ігрового прогресу.

Щоб почати грати — просто виберіть цікаву для вас гру зі списку запропонованих або ж скористайтеся пошуком і знайдіть те, що хочете. Важливо відмітити, що після вибору гри вам доведеться стати у свого роду ігрову чергу і дочекатися, поки настане ваш час. Це може зайняти близько години. Якщо ж ви не хочете чекати, можна заплатити реальні гроші та «пройти без черги».

Додаток не надто вимогливий до системних характеристик смартфона. Щоб мати можливість грати вам не знадобиться дуже потужний пристрій, що, безперечно, є суттєвою перевагою для багатьох геймерів. Завантажуйте Chikii прямо зараз і приєднайтесь до величезного ігрового ком'юніті, де ви зможете не тільки грати, але й спілкуватися з геймерами з усього світу та знаходити нових друзів за інтересами.

Зміни в останній версії

  • Попереду ще більше заходів та акцій.
  • Покращений інтерфейс кнопок.
  • Виправлені помилки.
Автор:
ID додатку: com.dianyun.chikii
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Chikii для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Chikii!

Інші додатки в категорії