tModLoader

tModLoader (Terraria 1.4.4.9)

tModLoader (TML) — модифікація всесвітньо популярної гри Terraria. Це унікальний застосунок з відкритим вихідним кодом, створений спільнотою гравців, дозволяє суттєво розширити ігровий процес Terraria за рахунок встановлення різноманітних модифікацій, створених ентузіастами з усього світу. Окрім пошуку та встановлення модів TML надає можливість створювати власні модифікації, використовуючи вбудований редактор та широкий набір інструментів для розробки.

Головною особливістю tModLoader є простота встановлення та використання модифікацій. Для їх завантаження достатньо вибрати контент, що цікавить, прямо в додатку і натиснути кнопку встановлення. При цьому не потрібні будь-які додаткові налаштування або модифікація вихідного коду гри. Ви можете грати як в однокористувацькому режимі, так і разом з друзями в багатокористувацькому. При цьому для багатокористувацького необхідно, щоб всі учасники також встановили TML. Користувачі стандартної версії Terraria не можуть грати з користувачами tModLoader.

З графічної точки зору, tModLoader для Android повністю повторює оригінальну Terraria, пропонуючи гравцям піксельну двовимірну графіку з багатим дизайном рівнів та персонажів. Однак завдяки підтримці модифікацій, графіка може суттєво змінюватися, додаючи нові текстури, спрайти та візуальні ефекти. Звуковий супровід також повторює оригінал, пропонуючи якісні звукові ефекти та музику, що запам'ятовується. Як і у випадку з графікою, моди можуть додавати нові звуки та мелодії. В цілому, tModLoader для Android пропонує гравцям багатий та різноманітний ігровий досвід, здатний задовольнити як фанатів оригінальної Terraria, так і тих, хто шукає нових вражень та можливостей.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити tModLoader для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про tModLoader!

Інші додатки в категорії