Skin Brawl

Skin Brawl 1.20.4 - 55.211

Skin Brawl є однією з найпопулярніших модифікацій гри Brawl Stars, що надає гравцям можливість використовувати преміальні скіни в ігровому процесі. Більшість гравців Brawl Stars знає про те, що компанія-розробник Supercell періодично випускає нові скіни для своїх бійців в оновленнях гри. Деякі з цих скінів можуть бути отримані безкоштовно, але більшість з них є платними і доступними лише за донат. Тим не менш, завдяки модифікації Skin Brawl, гравці можуть отримати доступ до преміальних скінів без необхідності витрачати реальні гроші на їхпокупку.

Мод дозволяє гравцям використовувати всі доступні скіни для всіх бійців, присутніх в їхньому обліковому записі. Крім того, Skin Brawl вносить безліч нових пінів — це невеликі зображення, що відображаються на карті під час бою. Піни можуть бути використані для позначення певної зони на карті або для спілкування з іншими гравцями.

Плюс до всього модифікована версія покращує графічне оформлення у грі. Це дозволяє гравцям насолоджуватися більш яскравим та деталізованим візуальним досвідом. Також зазначимо, що в моді додані нові іконки для бійців, які виглядають оригінальніше, ніж в оригіналі. Загалом переваг в Skin Brawl достатньо, тому обов'язково завантажуйте та насолоджуйтесь привілеями.

Увага! Brawl Stars — це безкоштовна гра від компанії Supercell, а мод Skin Brawl є неофіційним продуктом від компанії розробників WalFare. Модифікований контент не підтримується компанією Supercell, і вона не несе за нього жодної відповідальності! Ви граєте з модами на свій страх та ризик! Якщо вас заблокують, то це лише ваша відповідальність.

Зміни в останній версії Скін бравл

  • Виправлено баг у дуелях
  • Зміни в локалізації
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Skin Brawl для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Skin Brawl!

Інші додатки в категорії