SponsorBlock

SponsorBlock 5.5.9

SponsorBlock — унікальне розширення для браузерів, що блокує рекламні інтеграції на YouTube. За допомогою цього інструменту ви зможете дивитися контент без реклами. Спонсорські вставки, інтро, самореклама, мерчандайзинг, нагадування про підписку та лайк — все це залишиться у минулому, якщо ви встановите розширення. Доступно для Firefox Nightly, Kiwi Browser, Yandex Browser. Продукт має відкритий вихідний код і поширюється безкоштовно.

Інструмент працює наступним чином: користувачі YouTube відправляють час початку та закінчення рекламних інтеграцій у різних відео, створюючи величезну базу даних. Як тільки одна людина надішле інформацію про наявність реклами, інші користувачі зможуть пропустити рекламний сегмент. Для цього ви повинні лише встановити розширення.

Якщо сегмент додано до бази даних, він пропускається автоматично. При цьому SponsorBlock має гнучкі налаштування пропуску. Користувач може самостійно вибрати, який тип реклами пропускати, а який залишити. Також можна налаштувати тип пропуску (автоматичний пропуск, пропуск вручну, показувати у смузі перемотки, вимкнути).

Продукт має дійсно потужні можливості та величезну кількість переваг. Якщо вам набридли вшиті у відео рекламні інтеграції, обов'язково встановіть це розширення для свого браузера. Також не забувайте самостійно відзначати рекламні сегменти, щоб ще більше розширювати базу даних та допомогти іншим користувачам дивитися контент без зайвих вставок.

Зміни в останній версії

  • Додано можливість зберігати негативні голоси, коли вони виконуються на особистих вкладках
  • Виправлено помилку, через яку глави не змінювалися, коли перепустку відключено
  • Зупинено оновлення анімації у спливаючому вікні при відкритті на сторінці, відмінній від YouTube
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити SponsorBlock для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SponsorBlock!

Інші додатки в категорії