Super VPN

Super VPN 2.7.2

Super VPN – спеціальний сервіс, який дозволяє обходити блокування заборонених сайтів і забезпечує захист ваших інтернет-даних. У додатку використана спеціальна технологія, яка може міняти IP адреси користувача і перенаправляє весь трафік на різні сервери по всьому світу. Ви будете надійно захищені і приховані від усіх шкідливих сайтів.

На сьогоднішній день все більше користувачів починають замислюватися про свою безпеку в мережі. З огляду на те, що вихід в інтернет зараз можливий з будь-якої точки міста, завдяки бездротовим мережам або мобільному 3G, все більше користувачів наражають себе на небезпеку. Щоб максимально сховатися від шкідливих сайтів і небезпечних серверів необхідно використовувати захисні програми. Однією з таких таких є Super VPN.

Програма надається безкоштовно, але має спливаючу рекламу. Вона дозволяє підключатися до серверів, які знаходяться в найпопулярніших країнах світу: Франція, США, Канада, Німеччина. Управління тут досить просте. Після запуску досить просто натиснути кнопку Connect і вона сама знайде вільні сервери і підключить вас до них.

Швидкість підключення та з'єднання з інтернетом в додатку досить висока, що забезпечує оптимальну роботу з будь-якими ресурсами і сторінками в мережі. Як правило, більшість користувачів абсолютно не помічають різницю в швидкості завантаження сторінок з ним і без нього. При цьому, вам буде наданий повний доступ до тих сайтів, які заборонені вашою країною.

Інтерфейс програми виконаний в мінімалістичному стилі. Ніяких складних налаштувань і десятка опцій. Все просто: зайти в додаток, натиснути кнопку підключення, дочекатися вибору країни і можна насолоджуватися інтернет-серфінгом без кордонів. Додаток не запитує ваших особистих даних і не пропонує проходити реєстрацію.

Програма сподобається тим користувачам, хто постійно знаходиться в активному пересуванні. Включивши сервіс Super VPN на своєму смартфоні ви будете надійно захищені від хакерських програм і небезпечних сайтів. До якої б мережі ви не підключалися, програма зможе приховати вас від небезпеки і забезпечити безпроблемний доступ до мережі інтернет.

Зміни в останній версії Супер ВПН

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.chengcheng.FreeVPN
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Super VPN

Cackle

Інші додатки в категорії