Adobe Scan

Adobe Scan 24.04.08-google-dynamic

Adobe Scan — безкоштовна програма для сканування документів з високою точністю. За допомогою програми ви зможете перетворити свій телефон або планшет на потужний портативний сканер. Програма має багато варіантів сканування для різних видів документів. Ви без проблем зможете сканувати документи формату A4, сторінки книжок, візитки, квитанції та багато іншого.

Основне завдання Adobe Scan — сканування документів та подальше створення PDF-файлу із зібраних матеріалів. Але на цьому функціонал програми не закінчується. Ви також можете надсилати створені файли в Adobe Document Cloud для перегляду на будь-якому іншому пристрої, підключеному до облікового запису Adobe. Також користувачеві надається можливість задавати паролі створеним документам або об'єднувати кілька PDF файлів в один.

Створені документи PDF можна редагувати. Ви легко можете змінити розмір, обрізати, накласти фільтри, робити позначки та багато іншого. Цей сканер має простий і зручний користувальницький інтерфейс. Інтерфейс дуже легкий в освоєнні, а подальше використання програми не викликає жодних додаткових питань.

Зверніть увагу! Adobe Scan розповсюджується на безкоштовній основі, але в ньому також є преміум-функції, які є платними. Якщо ви бажаєте їх розблокувати, потрібно оформити передплату. Проте у вас є можливість випробувати семиденну пробну версію підписки абсолютно безкоштовно.

Автор:
ID додатку: com.adobe.scan.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Adobe Scan для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Adobe Scan!

Інші додатки в категорії