AppGallery

AppGallery 11.6.1.300

AppGallery — це офіційний маркет додатків Huawei для пристроїв на базі Android. Тут ви знайдете величезну кількість цікавих програм та ігор на будь-який смак. Це зручна альтернатива популярному Google Play. При цьому їхнє спільне встановлення можливе і ніяк не впливає на работу кожного з маркетів.

Маркет пропонує користувачеві масу безкоштовних додатків, але також є і платні. Магазин має зручний інтерфейс, тому тут дуже легко зорієнтується новачок. Наявність рекомендацій на основі уподобань користувача роблять додаток ще більш зручним у використанні.

Всі додатки згруповані за категоріями, яких тут представлено дійсно багато (Ігри; Автомобілі; Бізнес Діти, Їжа та напої; Новини і читання) та багато інших. Є «Вибране», куди ви можете додавати улюблені програми. Також слід звернути увагу на наявність пункту «Краще», де зібрані всі найпопулярніші програми світу.

Як і в інших маркетах, до кожного з додатком є ​​досить повний опис, загальна інформація про можливості, скриншоти, приблизна кількість завантажень, і, звичайно ж, саме посилання для завантаження. Коментарі інших користувачів допоможуть скласти свою думку про тей чи інший додаток.

В цілому AppGallery (Huawei) — зручний магазин додатків, який заслуговує вашої уваги. Він відмінно працює на будь-якому смартфоні з ОС Android, однак на вашому девайсі також має бути встановлено додаток Huawei Mobile Services, щоб магазин працював як потрібно.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.2 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
AppGallery

Cackle

Інші додатки в категорії