BGram

BGram 10.0.4

BGram — це альтернативний клієнт Telegram для Android-пристроїв. Розповсюджується безкоштовно, не містить реклами та автоподпісок. Додаток має величезну кількість нових функцій і можливостей, що вигідно виділяє його на тлі прототипу.

Ось деякі з головних переваг цього клієнта: підтримка 100 акаунтів одночасно; можливість створення власних вкладок для чатів з підтримкою завантаження іконок в форматі PNG; можливість захищати чати паролем і відбитком пальця; можливість закріплення до 100 чатів; можливість редагувати і публікувати повідомлення без згадки автора; сортування по особистим чатам, групам і ботам; вбудований ТOR.

Ще однією корисною функцією є можливість перегляду каналів ще до приєднання до них. Також програма має широкий спектр налаштувань приватності: режим прихованого читання, можливість приховувати онлайн-статус, приховувати дії (не показувати «друкує», «відправляє» і т. д.).

BGram має користувальницький інтерфейс. Доступна просто величезна кількість налаштувань, які дозволять зробити додаток максимально комфортним саме для вас. Доступний нічний і денний режим. Завантажуйте додаток на свій смартфон, випробуйте всі його можливості і не забувайте поділитися досвідом використання в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Вихідний код оновлено до версії 9.6.6 (3362).
  • Tor оновлено до версії 0.4.7.11.
  • Можливість додавання конфігурацій користувача безпосередньо в torrc (тільки для експертів).
Автор:
ID додатку: org.telegram.BifToGram
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити BGram для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про BGram!

Інші додатки в категорії