BGram

BGram 8.4.3

BGram — це альтернативний клієнт Telegram для Android-пристроїв. Розповсюджується безкоштовно, не містить реклами та автоподпісок. Додаток має величезну кількість нових функцій і можливостей, що вигідно виділяє його на тлі прототипу.

Ось деякі з головних переваг цього клієнта: підтримка 100 акаунтів одночасно; можливість створення власних вкладок для чатів з підтримкою завантаження іконок в форматі PNG; можливість захищати чати паролем і відбитком пальця; можливість закріплення до 100 чатів; можливість редагувати і публікувати повідомлення без згадки автора; сортування по особистим чатам, групам і ботам; вбудований ТOR.

Ще однією корисною функцією є можливість перегляду каналів ще до приєднання до них. Також програма має широкий спектр налаштувань приватності: режим прихованого читання, можливість приховувати онлайн-статус, приховувати дії (не показувати «друкує», «відправляє» і т. д.).

BGram має користувальницький інтерфейс. Доступна просто величезна кількість налаштувань, які дозволять зробити додаток максимально комфортним саме для вас. Доступний нічний і денний режим. Завантажуйте додаток на свій смартфон, випробуйте всі його можливості і не забувайте поділитися досвідом використання в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Вихідний код оновлено до версії 8.4.3.
  • Переклад опитування.
  • Спойлер у розширеній уцінці
  • Вибір кольору у редакторі фото/відео
  • Палітра кольорів, довге натискання, щоб відкрити розширену палітру кольорів
  • Додано функцію копіювання та вставки у шістнадцятковому колірному форматі в редакторі тем.
Автор:
ID додатку: org.telegram.BifToGram
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
BGram

Cackle

Інші додатки в категорії