Bus Simulator: Ultimate

Bus Simulator: Ultimate 2.1.7

Bus Simulator: Ultimate — безкоштовний симулятор водіння автобуса для мобільних пристроїв з ОС Андроїд. Вибирайте собі автобус до смаку й вирушайте в цікаву подорож по різних країнах світу. На своєму транспортному засобі ви зможете побувати в Росії, США, Німеччині, Туреччині, Італії, Іспанії, Франції, Нідерландах, Бразилії та Азербайджані. Геймерам доступний як одиночний, так і мультиплеєрний режими.

Реалістичні карти міст держав, реалістична погода за вікном, реалістичні звукові ефекти автобуса, просте і зручне керування, реалістична взаємодія з пасажирами, великий вибір автобусів — це далеко не всі переваги симулятора. Тут ви зможете побудувати власну автобусну корпорацію і стати світовим лідером по перевезеннях.

Керувати транспортною компанією — справа нелегка. Ви повністю відповідальні за її формування і процвітання. Пройдіть шлях від створення логотипу до організації найкращих маршрутів для перевезення якомога більшого числа пасажирів. Будуйте офіси компанії по всьому світу і нарощуйте міць.

У Bus Simulator: Ultimate вас чекає дійсно реалістичне керування. Кнопки керування розміщені на екрані: педаль газу, гальмо, стрілки руху вправо/вліво, коробка передач, поворотники — все це розміщено прямо перед очима. Крім цього на екрані є багато інших елементів, за допомогою яких ви зможете зробити поїздку більш комфортною. Щоб почати рух натисніть «Старт». Дуже зручно, що є ще і кнопка «Стоп», натиснувши на яку ви зможете в будь-який момент зупинити гру.

Зміни в останній версії

  • Додано офіційні ліцензовані автомобілі Scania.
  • Деякі виправлення помилок та покращення.
Автор:
ID додатку: com.zuuks.bus.simulator.ultimate
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Bus Simulator: Ultimate для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Bus Simulator: Ultimate!

Інші додатки в категорії