Dead Cells

Dead Cells 3.3.15

Dead Cells — популярна інді-гра в жанрі roguelike (рогалик) і метроідванія тепер доступна і для пристроїв на базі Android. Цей платформер занурить вас у похмурий світ, де рівні генеруються випадковим чином, а смерть буде незворотною. Після загибелі вам доведеться починати все спочатку, але так навіть цікавіше, оскільки вам будуть відкриватися нові рівні, локації, можливості та інші цікаві елементи.

Прийміть на себе роль героя, а саме розумного згустку клітин, і досліджуйте величезний, постійно змінюваний замок, щоб дізнатися, що сталося на цьому похмурому, страхітливому острові. Звичайно ж, якщо зможете пробитися крізь його хранителів.

Dead Cells зажадає від вас освоєння просто божевільних 2D-боїв з широким вибором зброї і навичок проти безжальних босів. При цьому якщо битв зі звичайними ворогами ви можете уникнути, то боїв з босами вам не оминути. Щоб перемогти, доведеться докласти чимало зусиль і проявити наполегливість.

Крім боїв і боротьби, тут вас чекає величезна різноманітність локацій (секретні кімнати, таємні лази, прекрасні пейзажі), красиві анімації і круті графічні ефекти. В Dead Cells геймеру є два ігрових режими: оригінальний і автоматичний. Вибирайте, який вам більше до душі і починайте досліджувати величезний світ гри і постарайтеся пройти якомога далі.

Зміни в останній версії Дед селс

  • Виправлено перекриття тексту в інтерфейсі колекціонера.
  • Виправлено вирізання діалогового вікна за межі екрана зі збільшенням тексту.
  • Виправлена недостатня підтримка контролера для представлення FlaskGoggles.
  • Виправлено неправильний розмір на заставці.
Автор:
ID додатку: com.playdigious.deadcells.mobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Dead Cells для Android

Коментарі

SadLordMoon SadLordMoon 27.09.2023 о 23:54Dead Cells 3.3.6

Як увімкнути російську мову? (при включенні ігри англійська)

pktryci pktryci 31.05.2023 о 08:05Dead Cells 3.2.6

Почав було грати, було весело... але швидко стало нудно. Дуже складно і кінця не видно. Але гра непогана - управління непогане. графіка правда на любітєля. Мабуть я просто не фанат таких ігор.

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії