Дурак на раздевание

Дурак на раздевание 1.1

Дурень на роздягання – це чудова карткова гра, яка знайома всім ще з раннього дитинства. У цій версії вам доведеться битися з кількома красивими дівчатами, які володіють феноменальною пам'яттю і хорошими навичками битв. Постарайтеся їх обіграти і змусьте роздягнутися для вас.

Всього в світі існує просто неймовірна кількість різних карткових ігор. Деякі з них відомі практично всім, інші ж — являються лише захопленням маленької групи людей. Гру Дурень можна сміливо віднести до першої групи. Вона знайома багатьом, адже кожна людина хоч раз у житті чула або грала в неї. Згодом з’явилося дуже багато інтерпретацій, де змінювалися правила гри і по суті забувалася початкова версія.

Цей додаток Дурень на роздягання є початковим варіантом усіма улюбленої і знайомої гри. Ті ж правила, та ж кількість карт, що роздаються і всього двоє гравців — ви і прекрасна дівчина. Вона є вашим суперником і володіє певними знаннями в області карткових боїв.

Щоб обіграти її вам знадобиться весь досвід і знання. Родзинкою гри є те, що в разі програшу вашої опонентки, вона змушена буде зняти з себе одну деталь одягу. Якщо ж програєте ви — готуйтеся позбавлятися від своїх речей і замерзати за столом.

Всього в грі знаходяться три дівчини. Кожна з них є ще красивішою і симпатичнішою від попередньої. Коли ви обіграєте першу і повністю залишите її без одягу, зможете перейти до наступної. Але враховуйте, що на ній буде ще більше речей, а грати вона буде куди краще за попередню. Тепер вам доведеться особливо постаратися, щоб дійти до фінального опоненту.

Третя дівчина, Емануель, володіє неймовірною красою і розумом. Вона запам’ятовує всі карти, які вже вийшли. А оскільки суперник у неї тільки один, відповідно вона буде знати всі масті і козирі, які у вас залишилися. Ось тут почнеться епічний бій. Спробуйте обіграти такого сильного опонента і змусити її роздягнутися.

Всі карти в додатку Дурень на роздягання здаються випадковим чином. Так що ви можете бути впевнені, що дівчата не махлюють. Гра має злегка примітивну графіку, але для карткових боїв цього цілком достатньо. Звичайно, ви не побачите тут реальних дівчат, тому гра не має обмеження 18+.

Після того, як обіграєте всіх трьох суперниць, вам відкриється додатковий рівень. Він буде зберігатися в таємниці протягом усього проходження програми. Це створить додаткову інтригу і змусить вас грати ще краще і продуктивніше.

Зміни в останній версії

- Оптимізація, зменшений розмір програми.
- Виправлені глюки графіки на Android 8 і вище.
- Виправлені текстури ігрових карт.

Автор:
ID додатку: game.com.duraks
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.2 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Дурак на раздевание для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Дурак на раздевание!

Інші додатки в категорії