FlashScore MyScore

FlashScore MyScore 5.14.4

FlashScore MyScore — безкоштовний агрегатор спортивних подій для пристроїв на базі Андроїд. Якщо ви затятий шанувальник спорту і хочете завжди бути в курсі всіх важливих спортивних подій, тоді вам обов'язково потрібно встановити додаток. Сервіс дозволяє не лише переглядати результати матчів, вже відбулися, а й стежити в реальному часі за грою різних команд в багатьох видах спорту. Також слід зазначити наявність онлайн коментарів до матчів, що дозволяє відчути ефект присутності.

Додаток дозволяє стежити не тільки за подіями в найпопулярніших видах спорту (футбол, баскетбол, теніс), але і в досить непоширених (регбі, снукер, крикет). Всього тут є більше 30 видів спорту, тому ви точно знайдете свій улюблений.

FlashScore MyScore володіє дуже зручним інтерфейсом, в якому легко зорієнтується навіть новачок. Щоб переглянути всі доступні види спорту, натисніть на гамбургер-меню в лівому верхньому кутку екрану. Навпроти назви виду спорту виводиться кількість змагань, результати яких ви можете переглянути.

Сервіс має досить гнучкі налаштування, які допоможуть користувачеві зробити його максимально комфортним для себе. Доступна розвинена система налаштування сповіщень, тому ви ніколи не пропустите нічого важливого. На вибір є темна і світла теми оформлення дизайну. Є розділ «Вибране», куди ви можете додавати улюблені команди для особливо ретельного відстеження їх ігор.

Автор:
ID додатку: eu.livesport.MyScore_ru
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити FlashScore MyScore для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про FlashScore MyScore!

Інші додатки в категорії