Google One

Google One 1.214.623274453

Google One — корисний додаток від Google, що дозволяє керувати хмарним сховищем і отримати деякі додаткові переваги від Гугл (бонуси Google Play, знижки на бронювання номерів в готелях та інше).

Всі користувачі з особистим обліковим записом Google мають в своєму розпорядженні 15 безкоштовних ГБ в хмарному сховищі. Досить часто буває таке, що людині не вистачає цього місця, щоб безпечно зберігати свої особисті дані. В такому випадку потрібне збільшення обсягу сховища. Google One пропонує вам на вибір шість тарифних планів, які відрізняються обсягом сховища, в залежності від вашого місця розташування.

Істотною перевагою сервісу є можливість ділитися своїм простором в сховище з рідними. Ви можете дозволити зберігати дані п'яти членам сім'ї. Також підписка гарантує вам високоякісну і швидку технічну підтримку в будь-яких питаннях від експертів Google.

Завантажуйте Google One на свій пристрій, оформляйте передплату та отримаєте стільки місця, скільки вам знадобиться для всіх важливих спогадів, проектів і цифрових файлів.

Зміни в останній версії

  • У цій версії виправлено помилки й підвищено продуктивність.
Автор:
ID додатку: com.google.android.apps.subscriptions.red
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Google One для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Google One!

Інші додатки в категорії