Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas 2.11

Grand Theft Auto: San Andreas – шедевр, який полонив весь геймерський світ, і тепер доступний для мобільних пристроїв. Це історія про Карла Джонсона, чи просто СіДжея, афроамериканця з кримінальним минулим… і кримінальним майбутнім. Це історія, якій вже понад 10 років. І тепер вона доступна для мобільних гаджетів.

Rockstar Games не осоромились і цього разу, вдало перенісши гру на Android. Перед вами все той же Сан-Андреас з трьома островами, кожен з яких займає велику площу, безліч цікавих локацій та квестів. Перед вами відкриті ті ж можливості, що і в оригінальній версії – магазини одягу, тату-салони, спортзали, магазини зброї тощо.

Керування у грі – ще один успіх розробників. На лівій стороні екрану розміщений джойстик для керування персонажем чи транспортом, на правій стороні – кнопки керування (удар, вистріл, сісти в транспорт тощо). Серед особливостей керування – контекстні клавіші, які зʼявляються тільки тоді, коли необхідно зробити специфічну дію, а також можливість міняти розмір кнопок та їх розміщення на екрані гаджету.

Графіка в грі змінилась в кращу сторону. Серед нововведень – реалістичні тіні і пошкодження на транспорті від пострілів, але ця можливість використовує більше ресурсів мобільного пристрою. Якщо ж згадувати про системні вимоги, необхідно мати від 1 ГБ оперативної пам’яті для плавної графіки. Якщо ж у вас є декілька Android-девайсів, ви можете зберігати сейви в хмарі, щоб продовжити грати на іншому пристрої.

GTA: San Andreas – це гра, яка з роками гіршою не стає і знаходить все більше прихильників серії Grand Theft Auto.

Зміни в останній версії GTA: SA

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
  • Чистий злом оригінальної гри, без банерів та сторонніх бібліотек.
Автор:
ID додатку: com.rockstargames.gtasa
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Grand Theft Auto: San Andreas для Android

Коментарі

Yaroslaw Yaroslaw 08.11.2023 о 09:19Grand Theft Auto: San Andreas 2.11

Рекомендую всім GTA: San Andreas! Найкраща гра на телефоні! Чудовий сюжет, графіка, управління й відкритий світ! Сам граю в неї давно, звичайно зараз більше граю в КУМП проєкти.

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії