Idle Arks: Build at Sea

Idle Arks: Build at Sea 2.4.1

Idle Arks: Build at Sea — цікава і захоплююча казуальна гра для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі вам належить побудувати ковчег і врятувати всіх тих, хто вижив після жахливої ​​повені, що перетворила Землю на величезний океан. Вас чекає цікава подорож, головною місією якої є порятунок життя інших людей.

Гравець повинен по крихтах збирати матеріали для свого плоту. Всі необхідні предмети плавають у воді. Щоб їх дістати вам необхідно просто поплисти до них і притягти до свого будівництва. Кожна колода сприяє поліпшенню вашого ковчега, тому будьте уважні і не пропускайте ресурси повз себе. Всього користувачеві доступно більше 100 видів матеріалів, які стануть в нагоді для будівництва першокласного плоту.

Idle Arks: Build at Sea дуже проста в освоєнні, при цьому має захоплюючий геймплей. Керувати можна однією рукою. Гра практично нескінченна. Геймеру належить плавати від рівня до рівня, збільшуючи команду тих, що вижили і долаючи нові труднощі.

Гра має барвисту графіку. Користувачеві доступні різні налаштування фону погоди: сніг, грім, день/ніч, несподівана блискавка і сонячні дні. Таким чином ви ніколи не знудитесь і зможете випробувати свої можливості в будь-яких погодних умовах.

Завантажуйте Idle Arks: Build at Sea на свій пристрій і приємно проведіть час, рятуючи життя людей. Дуже зручно, що грати можна в автономному режимі, тому ця іграшка доступна вам в будь-який час і будь-якому місці. Не забувайте поділитися враженнями від гри нижче в коментарях, іншим користувачам цікава ваша думка.

Автор:
ID додатку: com.xtt.iasurv2
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Idle Arks: Build at Sea для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Idle Arks: Build at Sea!

Інші додатки в категорії