Inware

Inware 6.1.1

Inware — простий і зручний спосіб дізнатися всю інформацію про ваш смартфон з ОС Андроїд. Завдяки додатку, ви зможете ретельно ознайомитись з усіма характеристиками девайсу. Детальна інформація про: сам пристрій, систему, оперативну пам'ять, батарею, дисплей, підключення і т.д. Програма має компактний розмір, розповсюджується безкоштовно та не містить реклами. Не потребує реєстрації.

Вся інформація в Inware упорядкована за окремими розділами: «Система»; «Пристрій»; «Обладнання»; «Пам'ять»; «Камера»; «Мережа»»; «Батарея»; «Media DRM». Натиснувши на будь-який розділ, ви відкриєте детальну інформацію по всіх параметрах. Наприклад, у розділі «Мережа» ви зможете дізнатися про швидкість завантаження, швидкість передачі, силу сигналу, локальний IP та багато іншого. Дуже важливим розділом є «Батарея», оскільки тут ви зможете ознайомитись зі станом батареї вашого мобільного.

Inware має простий користувальницький інтерфейс. В інтерфейсі немає зайвих елементів та налаштувань. Крім загальних (стандартних) налаштувань є ще й експериментальні, з якими ви можете ознайомитися у відповідному розділі. Користувачеві доступний нічний режим, а також теми різних кольорів. Завантажуйте програму на свій смартфон і дізнайтеся про все його «начиння».

Зміни в останній версії

  • Оновлено німецький переклад
  • Виправлено деякі значення для пристроїв OnePlus на Android 12+.
  • Виправлено деякі рідкісні збої
  • Різні покращення
Автор:
ID додатку: com.evo.inware
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Inware

Cackle

Інші додатки в категорії