Johnny Trigger

Johnny Trigger 1.11.3

Johnny Trigger — захопливий екшн для пристроїв на базі Андроїд, де ви будете боротися з мафією. Грати ви будете за спецагента секретної служби, який повинен знищити злочинців та врятувати всіх невинних заручників. Гра нагадує голлівудський бойовик, де купа зброї, пострілів та поганих хлопців, з якими ви повинні розібратися.

У вашому арсеналі є все, що потрібно: різноманітна зброя, кулі та красиві скіни. Варто зауважити, що кількість куль обмежена, тому їх потрібно збирати по ходу гри, аби не залишитись без найголовнішого в найбільш непідходящий момент. Ваш герой не просто ходить і вбиває мафіозі, а робить це вкрай феєрично, виконуючи різні акробатичні трюки, що виглядає дуже ефектно.

Гра може похвалитись доволі яскравою графікою та прикольним звуковим супроводом. В Johnny Trigger є безліч рівнів, де ви зможете проявити себе як справжній борець за справедливість. В грі є дуже багато локацій, тому ви точно не знудитесь. Геймплей дуже простий, без будь-яких особливостей.

Якщо ви — фанат динамічних стрілялок, то ця гра точно для вас. Заряджайте пістолети і вперед до боротьби за справедливість.

Зміни в останній версії Джонні Трігер

  • Оновлення історії: новий епізод, щоб насолоджуватися!
  • Нове в грі? Отримайте свого Джонні готового до бою зі стартовим пакетом!
  • VIP оновлення: підписка тепер надає щоденні шматочки головоломки в якості бонусу!
  • Джонні тепер ШВИДШЕ зі значними поліпшеннями продуктивності для кращих сесій полювання!
  • Скоро: нові сюжетні епізоди! Бос боротьба неминуча! Слідкуйте за новинами!
Автор:
ID додатку: com.time.trigger
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Johnny Trigger
Cackle

Інші додатки в категорії