Johnny Trigger

Johnny Trigger 1.12.10

Johnny Trigger — захопливий екшн для пристроїв на базі Андроїд, де ви будете боротися з мафією. Грати ви будете за спецагента секретної служби, який повинен знищити злочинців та врятувати всіх невинних заручників. Гра нагадує голлівудський бойовик, де купа зброї, пострілів та поганих хлопців, з якими ви повинні розібратися.

У вашому арсеналі є все, що потрібно: різноманітна зброя, кулі та красиві скіни. Варто зауважити, що кількість куль обмежена, тому їх потрібно збирати по ходу гри, аби не залишитись без найголовнішого в найбільш непідходящий момент. Ваш герой не просто ходить і вбиває мафіозі, а робить це вкрай феєрично, виконуючи різні акробатичні трюки, що виглядає дуже ефектно.

Гра може похвалитись доволі яскравою графікою та прикольним звуковим супроводом. В Johnny Trigger є безліч рівнів, де ви зможете проявити себе як справжній борець за справедливість. В грі є дуже багато локацій, тому ви точно не знудитесь. Геймплей дуже простий, без будь-яких особливостей.

Якщо ви — фанат динамічних стрілялок, то ця гра точно для вас. Заряджайте пістолети і вперед до боротьби за справедливість.

Зміни в останній версії Джонні Трігер

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.time.trigger
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Johnny Trigger

Cackle

Інші додатки в категорії