Left to Survive

Left to Survive 7.0.0

Left to Survive — цікавий екшн-шутер про зомбі з постапокаліптичним сетингом для Андроїд-пристроїв. Тут вам доведеться озброїтися до зубів і протистояти кровожерливим зомбі, а також ворожим фракціям. Мета гри: вижити за всяку ціну в цьому суворому світі після апокаліпсису. Якщо не зберете всю хоробрість і волю в кулак — програєте.

Вам необхідно не тільки врятувати себе, а й усе людство від зомбі-апокаліпсису. Щоб досягти мети беріть участь в різних турнірах, поповнюйте арсенал зброї і збирайте цінне спорядження. Використовуючи всі здобуті ресурси, побудуйте базу, яка стане новим домом для багатьох людей, що вижили. Відправляйтеся в експедиції, щоб зустрітися з іншими героями і здобути союзників.

Проявіть себе в PvP боях проти інших гравців і візьміть участь в вертолітних рейдах. Ну і, звичайно ж, продемонструйте свої навички стрільби, безпомилково знищуючи всіх ворогів. Ви можете боротися в матчах 2х2 або ж самостійно в бойовику. Також можна об'єднатися з друзями по клану і разом кинути виклик іншим гравцям.

Для порятунку світу від нежеті вам знадобитися дуже потужна зброя. Добре, що тут представлений дійсно величезний асортимент зброї і спорядження. Знайдеться все: від штурмової зброї і снайперських гвинтівок до кулеметів і дробовиків. Спорядіть свого героя найкращим і переступайте до бою.

Ігрова механіка побудована за принципом тиру з невеликими пробіжками. Якщо ви любите постріляти, тоді гра однозначно вам «зайде». Відмінна графіка дозволяє відчути і добре зануриться в постапокаліптичну атмосферу гри.

Зміни в останній версії

  • У зомбі прокинувся дух хіпі, і вони вирішили зустріти весну.
  • Вгамувати цих цінителів природи буде непросто.
  • Але спосіб підкаже сама Матінка Природа – НОВИЙ ЕПІЧНИЙ ДРОБОВИК!
  • Нагромадили гори модів?
  • Тепер їх можна розібрати все одним махом: все одразу чи однієї певної рідкості.
  • Керуйте своїми модами!
  • Таємничий шаман кібернетики Тайга Хемара.
  • Розгадайте його таємниці та придбайте в союзники.
Автор:
ID додатку: com.glu.zbs
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Left to Survive для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Left to Survive!

Інші додатки в категорії