Lucky Patcher

Lucky Patcher 11.2.9

Lucky Patcher – безкоштовний додаток, що надає розширений контроль над програмами та іграми, встановленими на вашому Android-пристрої. З його допомогою користувач може змінювати дозволи додатків, видаляти з них настирливу рекламу, видаляти ліцензію, робити резервні копії (створювати APK) модифікованих додатків, і багато іншого.

При цьому потрібно зазначити, що для більшості цих функцій, користувачеві потрібно мати рутований пристрій (з правами суперкористувача). Без рута Лакі Патчер також буде працювати, але деякі особливо цікаві його функції будуть недоступні.

Цей додаток сканує Андроїд-пристрій і збирає всю доступну інформацію про встановлені програми. Зібрані дані виводяться у вигляді зручного списку додатків, на початку якого стоять ті з них, які можна легко пропатчити. Для перегляду інформації і списку можливих операцій для того чи іншого додатка потрібно просто торкнутися його назви.

Більшість Android-додатків використовують стандартизований код взаємодії з Play Market для поновлення, перевірки ліцензії, відключення реклами і тому подібного. Незважаючи на це, в самих програмах і іграх використовуються серйозні інструменти захисту від внесення змін. Lucky Patcher аналізує додаток і пропонує для кожного з них список можливих операцій.

Напевно, найбільш затребувана функція Лакі Патчер – видалення ліцензії. Цю операцію в цій програмі можливо здійснювати в автоматичному, ручному і користувацькому режимі. З високим шансом на успіх патчер допоможе вимкнути необхідність програми або гри підключатися до інтернету. Це дозволить вам насолоджуватися улюбленими додатками в оффлайн-режимі без будь-яких обмежень. У призначеному для користувача режимі доступні вже готові, так звані custom патчі, які були написані для конкретного додатка, що надає кінцевому користувачеві більше зручностей при роботі з Lucky Patcher.

Фіксація змін дозволяє зафіксувати стан додатки після внесення змін патча, щоб не втратити результат при оновленні кеша системою чи інших обставин. Функція зняття фіксації застосовується в тих випадках, коли при використанні фіксації змін Android-система буде повідомляти про недостатню кількість вільного місця для оновлення програми, що викликано особливістю роботи патчера. Ця функція дозволяє успішно оновлювати додатки через Play Market.

Увага

Перед використанням Lucky Patcher ми рекомендуємо зробити резервну копію (бекап) додатку над яким будуть «проводитись експерименти».

Сайт не несе відповідальності за можливі технічні і юридичні проблеми з якими може зіткнутися користувач при застосуванні цього ПЗ.

При завантаженні і встановленні apk-файлу можливі повідомлення про шкідливість цього додатка. Можете їх ігнорувати. Запевняємо вас, що файли для встановлення цієї програми взяті з її офіційного сайту і не піддавалися будь-яким змінам.

Зміни в останній версії Лакі Патчер

  • Оновлено переклади.
  • Виправлено помилки.
Автор:
Офіційний сайт: www.luckypatchers.com
ID додатку: ru.sxbuIDfx.pFSOyagrF
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 2.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Lucky Patcher для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Lucky Patcher!

Інші додатки в категорії