MarineTraffic

MarineTraffic 4.0.19

MarineTraffic – це мобільна програма, яка дозволяє в реальному часі показувати місцезнаходження судів і яхт у всьому світі. Варто зазначити, що програма пов'язана з приймачами AIS (Automatic Identification System). Додаток дозволяє охопити більшу частину досить великих портів, а також маршрутів судноплавного типу. Відзначимо, що якщо ви захоплюєтеся морською справою і вам подобається стежити за рухами судів, то встановлення на мобільний пристрій цієї програми стане максимально вірним рішенням, про яке ви не пошкодуєте. Варто сказати, що додаток відрізняється стабільною роботою і може бути інстальований навіть на гаджети, які не можуть похвалитися своєю продуктивністю.

На сьогоднішній день, на карті, яка відкривається при запуску цієї програми розміщено понад сотню тисяч суден. Користувач може отримувати максимально точну інформацію, про їх характеристики і швидкості руху. Крім цього, в додатку представлена ​​можливість здійснювати перегляд поточної швидкості вітру, а також отримувати прогноз на вітер в найближчі сорок вісім годин (дві доби). Для того щоб перегляд судів був ще більш цікавим для користувача, розробниками було передбачено анімований показ маршруту.

Не можна не сказати і про те, що додаток MarineTraffic надає інформацію про прибуття та відправлення судів для більш ніж чотирьох тисяч портів і пристаней. Також можна отримувати інформацію про ситуації, які відбуваються в портах, а також розраховувати час прибуття судів. Цікавою особливістю програми є наявність розділу «Мій автопарк». У нього можна додавати управління списком всіх кораблів, які ви туди додали. На сьогоднішній день, в додатку представлена ​​можливість перегляду півтора мільйона судів, гаваней і маяків.

Додаток є безкоштовним. При цьому, якщо ви хочете, щоб програма визначала кораблі, які розташовані навколо вас, то в цьому випадку передбачено такий інструмент як Додаткова Реальність. Його можна придбати окремо, безпосередньо у самій програмі. Варто сказати, що програма не має російськомовного інтерфейсу. При цьому, не можна сказати про те, що англійська мова, яка є в програмі незрозуміла для користувачів.

Встановивши програму MarineTraffic на свій планшетний комп’ютер або смартфон, ви зможете отримати досить цікаву і корисну інформацію.

Зміни в останній версії

  • Сфери інтересів
  • Розширені виклики портів з фільтрацією
  • Розширений пошук портів
  • Розширений розширений пошук суден
  • Оновлені карти щільності
  • Оновлено право власності на судно
  • Розумні фільтри для розширеної карти
  • Розширений перегляд та фільтрація суден у порту, прибуття/відправлення та очікувані прибуття
  • Додаткові стилі карт
  • Численні виправлення та вдосконалення
Автор:
ID додатку: com.marinetraffic.android
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
MarineTraffic

Cackle

Інші додатки в категорії