Мемомет

Мемомет 1.1.2

Мемомет — унікальний додаток для створення проукраїнських мемів для пристроїв на базі Андроїд. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та потужному функціоналу кожен українець без проблем може створювати меми та колажі про наше життя та сьогодення. Цей застосунок створили розробники всесвітньо відомого Reface і розповсюджується він абсолютно безкоштовно.

В такий складний для України час інформаційний фронт теж є дуже важливим. Зараз як ніколи потрібно популяризувати все українське та виходити на якісно новий рівень в усіх галузях. Мемомет може стати потужною зброєю в руках мирних українців, які можуть створювати креативний контент про Україну та поширювати його в мережі. 

Головною перевагою застосунку є простота використання. Аби створити мем, вам не потрібно довго вивчати редактор та розбиратися в інструментах. Це додаток-конструктор, де вам потрібно просто додати бажане фото в редактор і змінити його на свій розсуд. Ви можете обрізати, змінювати фон, видаляти об’єкти з фото, додавати текст та багато іншого. Крім того в додатку є досить багато вже готових шаблонів, якими ви можете користуватися. Фотографії/картинки для мемів можна брати з власної галереї або ж шукати зображення в інтернеті.

Мемомет також має Telegram-канал, де зібрані найкращі меми від українців. Там зібрана досить велика кількість народних шедеврів. Ви можете лайкати, коментувати та, звичайно ж, поширювати створені меми в своїх соціальних мережах. Завантажуйте додаток та створюйте унікальний контент без складних графічних редакторів та спеціальних навичок просто на своєму смартфоні. 

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.metacortext.prozharka
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Мемомет

Cackle

Інші додатки в категорії