Meridian Player

Meridian Player 6.0.4

Meridian Player — потужний аудіо- та відеоплеєр для пристроїв на базі Андроїд. З його допомогою ви зможете слухати улюблену музику і дивитися відео у відмінній якості і з максимальним комфортом. Поширюється на безкоштовній основі, але містить рекламу.

Програвач підтримує практично всі відомі формати файлів, включаючи MP3, FLAC, OGG і MP4. Додаток має багато переваг, серед яких можна виділити: підтримку субтитрів .srt; можливість керування жестами; редагування музичних тегів (mp3, flac, ogg, mp4 audio); підтримка змішаних плейлистів, до складу яких входять і відео (PlayQ), і музика, наявність еквалайзера, наявність зручного пошуку по файлах. І це далеко не весь список переваг даного плеєра.

Всі файли можна сортувати за назвою, датою, папкою/іменем файлу, альбомом/треком. Цей плеєр відрізняється від інших можливістю гнучкого налаштування. Кожен користувач зможе зробити програвач максимально комфортним для себе. Також слід зазначити наявність інструментарію для повторного сканування SD-карти і очищення бази даних мультимедіа.

Якщо ви шукайте надійний і простий у використанні програвач, тоді сміливо завантажуйте Meridian Player. Плеєр має зручний користувальницький інтерфейс, в якому легко розбереться новачок. Єдиним мінусом цього додатка можна назвати наявність реклами, але вона не дуже нав'язлива.

Зміни в останній версії

  • Виправлення помилки "Витягування навушників не зупиняє відтворення.
Автор:
ID додатку: org.iii.romulus.meridian
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Meridian Player для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії