Monument Valley 2

Monument Valley 2 1.3.15

Monument Valley 2 – шикарна головоломка, яка була удостоєна премії, як найкраща гра, за підсумками 2017 року. Цей додаток жодним чином не пов'язаний з першою частиною, таким чином, навіть якщо ви з нею не знайомі, це не завадить насолодитися неймовірним продовженням легендарної іграшки. Вона має цікавий сюжет і красивий музичний супровід. Розгадуйте десятки різних головоломок і проведіть героїв до переможного кінця.

Зазвичай головоломки здаються нудними через відсутність будь-якого сюжету в них. Монотонне клікання по екрану може швидко набриднути навіть найспокійнішим і посидючим користувачам. Якщо ви хочете отримати гру, корисну для розвитку інтелекту, і при цьому з кумедною тематикою, спробуйте додаток Monument Valley 2.

Тут використано багато барвистих місцевостей. Ви будете пересуватися по різним замкам, баштам, дахам і іншим цікавим будівлям. Ваше завдання допомогти головній героїні навчити свою дочку різним хитрощам проходження і дістатися до заповітної мети. У цій грі користувачів чекає неймовірна кількість головоломок, з різними рівнями складності, а також ілюзорні переходи з однієї місцевості в іншу.

Ви зможете управляти різними архітектурними будівлями, досліджувати незвичайний світ і дізнатися всі таємниці долини. Короткі епізоди, під час яких гравці переносяться в сюрреалістичний світ, перевершують всі очікування. Красиві пейзажі, цікавий музичний супровід і сам сюжет гри тримають в напрузі до самого кінця.

Під час проходження рівнів вам доведеться вирішувати різні головоломки, а також відкривати нові ходи. У вас буде можливість спостерігати за своїми персонажами, і їх взаємодією один з одним. Красива, незвичайна музика буде сприяти правильному настрою в грі і допоможе геймеру швидше закінчити подорож героїв.

Тут задіяна досить непогана графіка. Незважаючи на примітивний зовнішній вигляд персонажів, вся навколишня архітектура виглядає просто чудово. Виробники зробили наголос саме на геометричних конструкціях. У вас буде можливість сповна насолодитися неймовірними видами з даху різних замків і інших будівель.

Гра Monument Valley 2 відмінно адаптується під будь-який розмір екрану гаджета. Для правильного відображення програми на вашому пристрої, бажано мати операційну систему Android, версії не нижче 4.4. Встановіть цю головоломку на свій смартфон або планшет і проведіть час з максимальною користю.

Зміни в останній версії

- Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.ustwo.monumentvalley2
Ціна: $4.99
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Monument Valley 2
Cackle

Інші додатки в категорії