NetSpot

NetSpot 2.1.1

NetSpot — безкоштовна програма-аналізатор Wi-Fi для мобільних пристроїв на базі Android. За допомогою софту ви зможете аналізувати свої мережі Wi-Fi та налаштувати карту покриття, уникаючи появи так званих «мертвих» зон. Це найшвидший і найлегший спосіб створити бездоганне покриття в будинку чи офісі.

Відкривши програму ви побачите 2 доступні режими аналізу мережі: Discover і Survey. Також тут доступний тест на перевірку швидкості з'єднання (Internet Speed ​​Test). У режимі Discover можна здійснювати постійний моніторинг ефіру та відображати список наявних мереж з детальною інформацією про них. Наприклад, ви можете дізнатися завантаженість того чи іншого каналу та багато іншого.

У режимі Survey користувач може самостійно створювати карти зон покриття. Для цього вкажіть ім'я проекту, завантажте або намалюйте план приміщення. Після цього пройдіться по приміщенню та проскануйте якість сигналу в деяких контрольних точках. У вас вийде повна карта приміщення з рівнем покриття в різних ділянках і ви знайдете оптимальне місце для розміщення роутера.

Використовуючи цю програму, ви зможете збирати та аналізувати деталі про навколишні Wi-Fi мережі. Проводити глибокий аналіз та усувати неполадки за допомогою кольорових теплокарт. Без проблем дізнаватись швидкість з'єднання. Також ви зможете отримувати цінні рекомендації від NetSpot, які допоможуть налаштувати ідеальне покриття у вашому будинку.

Зміни в останній версії

  • Безліч тонких виправлень та покращень для ще більшої продуктивності
Автор:
ID додатку: com.etwok.netspotapp
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
NetSpot

Cackle

Інші додатки в категорії