Опендатабот

Опендатабот 1.15.9

Опендатабот — безкоштовний застосунок, що надає доступ до державних даних для фізичних осіб та бізнесу. Це найшвидший та найзручніший спосіб знайти потрібну вам інформацію про людей чи компанії в Україні. Вся інформація береться з офіційних та відкритих джерел, а це — понад 20 державних реєстрів, в тому числі ЄДР. Встановивши додаток на свій смартфон, ви зможете здійснювати перевірку людей, фірм, авто, нерухомості, штрафів та фопів.

З допомогою застосунку ви з легкістю можете дізнатися, чи не знаходиться людина в розшуку, чи немає судимостей, боргів, чи сплачує аліменти і т.д. Можете знайти власника автомобіля, лише вказавши його номер, дізнатися, чи не викрадена машина і чи дійсний техпаспорт. Також ви можете відстежувати всі дії, що відбуваються з нерухомістю (коли вона з’являється чи зникає із власності та інше).

Особливо корисним Опендатабот стане для бізнесу, адже дозволяє перевірити фактично будь-яку інформацію про підприємців і компанії. Для цього вам потрібно лише ввести код ЄДРПОУ або назву підприємства. Таким чином ви можете отримати дані про податковий статус, наявність боргів, санкцій, ознайомитися зі станом виплати зарплат працівникам, виявити банкрутство, а також дізнатися про плани та результати перевірок. Важливо, що можна дізнатися і про всі суди та провадження, якщо вони є.

Однією з найбільших переваг додатку є те, що ви можете не тільки отримати інформацію, а й будете проінформовані про зміни у даних запитуваного об’єкту, якщо такі відбудуться. Щоб мати доступ до інформації, вам потрібно створити власний аккаунт в застосунку. Для цього потрібно ввести своє ім’я та прізвище українською мовою, а також номер телефону. Після чого вам надійде код підтвердження, який потрібно ввести в спеціальне поле, і все — можна користуватись. 

Завантажуйте Опендатабот на свій Андроїд-пристрій і отримайте доступ до важливої інформації всього за кілька хвилин. Тепер вам не потрібно ходити по установах і витрачати час на бюрократію. Додаток стане незамінним помічником як для фізичних осіб, так і для підприємців та значно спростить процес отримання даних.

Зміни в останній версії

  • Додана функція згадувань в коментарях до новин! Просто почніть з символу "@" і виберіть потрібного учасника обговорення!
Автор:
ID додатку: ua.opendatabot
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Опендатабот

Cackle

Інші додатки в категорії