Parler

Parler 4.1.33

Parler — популярна альтернативна соціальна мережа для пристроїв на базі Андроїд. Тут користувачам гарантована повна свобода слова і конфіденційність. Говоріть вільно і відкрито, висловлюйте свої думки, не побоюючись осуду за свої погляди. Розповсюджується безкоштовно.

Користувач може публікувати обраний контент через власні текстові або мультимедійні публікації, а також шляхом вмісту інших користувачів. Parler орієнтований на людей і забезпечує користувачеві доступ до всіх необхідних інструментів для комфортного спілкування і проведення часу в мережі.

Ця соціальна мережа відкриє вам доступ до найсвіжіших політичних новин світу та іншої корисної інформації: спорт, наука, різні шоу і багато іншого. Як і в будь-якій інший соцмережі ви можете лайкати, коментувати і ділитися публікаціями зі своїми друзями.

Додаток має досить простий мінімалістичний інтерфейс, оформлений в червоно-білих тонах. Є світла і темна теми. Користувач може налаштувати свій профіль, додати фото, опис, місце розташування і фонову фотографію. Завантажуйте Parler на свій смартфон і дізнайтеся, що таке абсолютна свобода слова!

Зміни в останній версії Парлер

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.parler.parler
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Parler для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Parler!

Інші додатки в категорії